Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre milyen megoldást, taktiká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre milyen megoldást, taktikát tudtok javasolni?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok a barátnőmmel, nem egy felhőtlen kapcsolat, de hát melyk az...

Az utóbbi időben, borzasztóan szeretethiányom van. Kb. egy fél éve érzem azt, hogy nem mutatja ki a szeretetét úgy mint azelőtt; nem annyira féltékeny, nem keres minden órába telefonon, szeretkezésnél sem viszonozza úgy a törődésemet már. Egy szóval úgy érzem, hogy talán már nem vagyok annyira fontos neki, de az is lehet, hogy túl biztonságba érzi a kapcsolatunkat, nem tudom...

Nekem nagyon rossz ez a hiányérzet, szenvedek tőle, többször mondtam már neki, de semmi változás, az utcsó időben már ideges ha erről beszélek neki.

Biztosan van valami taktika amivel elérhetem, hogy újra olyan legyen mint anno.

Várom a tanácsokat köszönettel!

23 / F


2010. dec. 24. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A taktikák sohasem vezetnek jóra.
2010. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
már nem szeret azért ilyen
2010. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak normális lett. Az óránkénti hívogatás beteg dolog.
2010. dec. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!