Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Van még visszaút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Van még visszaút?

Figyelt kérdés
Hosszú lesz, előre is bocsi érte. Szóval a helyzet az,hogy van egy srác- életem nagy szerelme, akivel a leghosszabb kapcsolatom volt idáig. Viharos 5 évet töltöttünk együtt, szinte már imádásig szerettük egymást- ilyet azóta sem éreztem :( De a konfliktusok is orkán erejűek voltak, gondolom a felfokozott érzelmi állapot miatt. (Sokszor megbántott akaratlanul is, eljárt a haverokkal a rosszallásom ellenére, és szinte mindig majdnem detoxra itta magát; mert ez számított menőnek) Én pedig otthon kínlódtam ezalatt. Egy nap azt mondtam legyen vége; nyugis életet szerettem volna, vagy magam sem tudom mit. Teljesen összetört; fogadkozott, hogy megváltozik, csak adjak még egy esélyt, de én hajthatatlan voltam (utlag már belátom, hogy csak azért csináltam az egészet, hogy úgy szenvedjen, mint ahogyan én is tettem. Ma tudom őrült voltam) Eltelt azóta 3 év. Felnőttem, tudom kezelni a konfliktusaimat, az érzelmeimet és az utóbbi egy évben sokat gondolok rá. Nemrég összetalálkoztunk. Újra megpróbáltuk. Kiderült, hogy Ő 2évig várt rám reménykedve, türelmesen.Majd egy fél éve feladta és az ország másik felére költözött.Most két hétig minden álomszerű volt. Elhívott magához, minden olyan volt, mint régen, mikor még nagyon szerettük egymást, hihetetlenül figyelmes, odaadó volt. Aztán hazajöttem, azzal az ígérettel a szívemben, hogy nemsokára Ő jön hozzám. Majd telefonált, hogy neki ez nem megy, már nem szeret. Összetörtem, de írtam egy sms-t, hogy megértem és ne haragudjon, hogy annyi fájdalmat okoztam neki. Eltelt egy 7 - se éjjelem, se nappalom azóta. Nem eszek, nem alszok- szenvedek a hülyeségem miatt. Most kaptam egy sms-t tőle, hogy nem haragszik, és majd megírja, mikor jön haza. Most már nem tudom,mit tegyek;próbáljam elengedni, vagy reménykedjek? Lehetünk még újra egy pár? Köszi a válaszokat és bocs a litániáért.
2010. aug. 30. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg szomorú.DE!: Nem szabad ennyire magadba zuhanni ,mert előbb-utóbb agyturkásznál kötsz ki.Ha tényleg-igazán összeilletek megfogja gondolni magát és nem akarlak hitegetni de szerintem ez a "nekem már nem megy " egyfajta bosszú azért a 2 évért amit ő is elszenvedett.Viszont ha komolyan gondolta akkor el kell fogadnod, hogy elköltözött vagyis új életet akar kezdeni (sajnos) nélküled.Egyenlőre azt tanácsolom,hogy próbáld elengedni és ráérsz reménykedni ha hazajön.Menj el a barátnőidhez beszélgetni és próbáld kiüríteni a fejed.Vagy tarts csajos napot(vagy napokat) menj el fodrászhoz , manikűröshöz ,kozmetikushoz és vegyél pár szexi ruhát hidd el elég jó dolog a felejtéshez és nem utolsó sorban önbizalmat ad.Hát remélem tudtam valamit segíteni ha mégsem akkor sajnálom ja és kitartás!
2010. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ez tényleg szomorú. Én ugyanígy voltam csak nem éveket, hanem csak hónapokat voltunk együtt és más miatt szakítottam vele, de helyzet ugyanaz, nagyon elkezdett hiányozni és próbálom visszaszerezni, de már lassan 1 hónapja, de kezdem észrevenni, hogy már hiába töröm magam, tegnap döntöttem, hogy hagyom és megpróbálom túltenni magam rajta, neked is ezt ajánlom. Eleinte biztos rossz lesz, de kitartás. Sok hal úszkál még a vízben :) lesz másik is :) Persze csak akkor próbáld meg elfelejteni, ha ő már teljesen lezárta.

Hát remélem tudtam segíteni :(

2010. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat. El kell engednem, hiszen az Ő érdeke a legfontosabb számomra. végül is én csak azt kaptam amit megérdemeltem- a sors benyújtotta a számlát a múltbéli hülyeségeimért :(( És most megpróbálok felkelni a földről, bár még szédülök..
2010. aug. 30. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:

nyugi, lesz másik akit ugyanígy szerethetsz, ne aggódj. Am igen rajtam is leverte sors a sok hülyeségért amit csináltam :(

de én is így voltam, lemondtam volt barátnőmről, már nem próbálom visszaszerezni, mert hogy máshogy bizonyíthatnám a legjobban, hogy szertem, minthogy az ő érdekét tartom szemelőtt :'(

2010. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Áh, tudom, hogy ilyen szerelem az életben csak egyszer adatik meg :((( Próbáltam más kapcsolatokban felejteni, bemagyaráztam magamnak, hogy nincs szükségem szélsőséges érzelmekre- de nem sikerült. A kapcsolataim sorra tönkre mentek mielőtt igazán elkezdődhettek volna, a partnereim levették, hogy csak amolyan pótlékok számomra és sorra szakítás lett a vége. Ha van tanulság ebben a történetben, hát az, hogy soha nem szabad mondani: "soha".Mert azt nem tudhatjuk előre. Én is azt mondtam ezelőtt 2évvel Neki, hogy én már soha nem akarom újra kezdeni Vele. És most jól pofára estem...Betűről betűre visszakapom az összes bántást, pont úgy, ahogy egykor tőlem hangzott el O.O Létezik, hogy a sors ennyire durván ismétli magát, vagy tényleg csak az vezérli a srácot, hogy "visszabántson" a régi sérelmekért?
2010. szept. 1. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!