Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öngól lenne vagy próbáljam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngól lenne vagy próbáljam meg?

Figyelt kérdés
Pár napja van barátnőm és semmi esetre se akarom vele elrontani.Viszont az a gáz hogy mindig én kérdezem hogy mikor találkozzunk és azt mondja hogy tök mind1.Nem gáz végül is mert általában ráér amikor mondom neki.De szerintetek ez így okés?Ha nem kérdezném meg hogy mikor találkozunk akkor megkérdezné ő?
2010. aug. 30. 03:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha. Most ne keresd egy darabig, és akkor úgyis ő fog. Ha állandóan "kiszolgálod", meg keresed, hamar unalmassá válhatsz. Hagyd hogy tegyen valamit ő is. Ha más nem, elkezd majd morfondírozni, hogy most miért nem hívod, mit csinálhatsz, és voálá!
2010. aug. 30. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez biztos hogy bejön???Mármint hogy keresni fog?
2010. aug. 30. 08:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg kétesélyes, lehet, hogyha nem hívod, azt gondolja majd, hogy már nem érdekled, de ennek ellenére én sem hívnám fel egy pár napig.
2010. aug. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mi lenne ha nyíltan megkérdezném hogy ő is akar látni vagy nem?
2010. aug. 30. 09:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Végre valaki aki nyíltan akar beszélni! Szerintem is kérdezd meg nyíltan tőle, hogy mit akar végülis
2010. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!