Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, mennyire sokat jelent nekem?

Figyelt kérdés
A barátommal másfél hónapja vagyunk együtt. Nekem ez az első kapcsolatom, ő viszont már nem kezdő e téren. Hogyan tudnám neki méginkább kifejezni, hogy mennyire sokat jelent nekem, és hogy mennyire fontos az, hogy együtt vagyunk. Azt, hogy "szeretlek" még nem akarom "ellőni", mivel azt egy nagyon különleges alkalomra tartogatom. Annak meghittség kell :) A másik kérdésem pedig, hogy ti egy egy csókolózás után, mit mondatok partnereteknek? egyszerűen csak eltávolodtok egymástól és mintha mi sem történt volna csevegtek tovább? segítsetek, kérlek titeket!
2010. aug. 29. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

csókolozás után: mosoly,beszélgetés, de akár mintha semmi nem történt volna

a másik kérdésedre viszont... nehéz ügy... nézz"úgy" a szemébe...

2010. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én annyira igyekszek, de mivel semmi tapasztalatom ez ügyben, nagyon nehéz :S
2010. aug. 29. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
néz a szemébe és mond meg neki hogy "sosem éreztem igy más íránt mint írántad amiota veled vagyok változást hoztál az életembe és én nagyon nagyon kedvelek(szeretlek)de ezt olvastam nem akarod ellöni
2010. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kajával.Nem viccelek. Én állandóan sütikkel kényeztettem a párom a kapcsolatunk elején.Legyél figyelmes,ha látod,hogy fáradt maszirozd meg a hátát,nyakát.Rejts el meglepiket a táskájába,akár egy cetlit azzal,hogy "hiányzol".Nekünk kedvenc szórakozásunk zuhanyzás után üzeneteket hagyni a tükrön.

A csók után pedig nagyon szeretem,ha odabújhatok,átölel és puszit ad a hajamra. :)

2010. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*masszírozd
2010. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!