Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vidítsam fel magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vidítsam fel magam? Miért függ ennyire a boldogságom a barátomtól?

Figyelt kérdés
Amíg nem volt barátom, mindig eléggé lehangolt voltam, mert már nagyon vágytam rá, hogy valaki szeressen. Amikor aztán végre megismertem a páromat, onnantól kezdve minden megváltozott. Életvidám lettem, nyitott és sokkal közvetlenebb. Viszont ha nem vagyunk együtt, akkor rettenetesen szenvedek. Még akkor is, ha csak egy-két napig nem látjuk egymást. Egy ideig éltünk távkapcsolatban, akkor nem voltam ennyire szomorú, ha nem láttam. Az utóbbi időben viszont minden külön töltött perc kínszenvedés. Ma például totálisan magam alatt vagyok. Rajtakaptam egy nagyon aprócska hazugságon, ráadásul most beszélni sem tudunk telefonon. Annyira rossz így. Hogyan függetleníthetném magam legalább egy kicsit tőle?
2010. aug. 29. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemutatom a barátom AGY és AKARATERŐ
2010. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocs barátaim*
2010. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Társfüggőség. Ismerős. :S

Legyél sokat a barátaiddal és ha külön vagytok akkor próbálj meg ne unatkozni.

2010. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan, ezt hívják kapcsolatfüggőségnek. Először erősödj meg belül, találd meg magad. Nézz és hallgass bele ebbe: [link]
2010. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress magadnak valami érdekes dolgot!Például én mostanában a Megasztár válogatáson tudok jókat nevetni,lefoglalnak.Vagy valami kézműveskedés,vagy valami sport sok emberrel (aerobik,női torna vagy akármi).
2010. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!