Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6. éves kapcsolatot vagy plátói szerelmet választanád?

Figyelt kérdés
Mi van, ha mind a kettőt választanád ?
2010. aug. 29. 17:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy őneki csak én vagyok, túlszeret.

Én is szeretem, de nem az igazi.

De már megbeszéltük, hogy maradok vele.

2010. aug. 29. 18:30
 12/18 anonim ***** válasza:
túlszeret? ezt hogy érted? Illetve, hogy neki csak te vagy?
2010. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy nagyon ragaszkodik.

Nekem nem ő az igazi, de ez egy dolog.

Megmondani képtelen lennék neki ezt az utolsó mondatot.

2010. aug. 29. 18:58
 14/18 anonim ***** válasza:

én most ilyen helyzetben vagyok, bár nekem könnyű mert a kapcsolatom már ígyis romokban és mindenképp szakítanom kéne...de a végső lökést az adta meg, h rájöttem, a plátói szerelmemből válhat nem plátói :) a plátói szerelem 6 éve tartott, a kapcsolatom "csak" 3 éve...mikor rájöttem, hogy most végre alakulhat valami a plátóival is, elhatároztam,h kilépek a kapcsolatból. Ami már mint mondtam, mindenképp halálra volt ítélve sok okból.


20/L

2010. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sok sikert neked !
2010. aug. 29. 19:14
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem csak az érzelmeidre hallgass! Ha a 6 év alatt a párod már "bizonyított", akkor egy külső csábításra tudj nemet mondani! Ennyi idő után már az eszeddel is tudnod kell, hogy mit tervezel a pároddal.
2010. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
... viszont ha tudod, hogy nem az igazi és csak ő ragaszkodik hozzád nagyon, akkor szakíts. Nekem is így volt, igaz, rövidebb ideig tartott a dolog, egyelőre nem bánom, hogy szakítottam. 24f
2010. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

(17:48-as vagyok)

Sajnos én is így vagyok vele, hogy nem tudnám megbántani azzal, hogy ezt megmondom neki. De hangsúlyozom, Te még nem vagy házas, mennyivel egyszerűbb a dolgod. (elvileg)

Nagyon gondold meg, még egyszer hangsúlyozom. Sajnos, ha neked nem ő az igazi, hiába szertet a párod téged nagyon, valami mindig hiányozni fog. És sivárnak fogod érezni az életedet egy idő után. És bánni fogod az egészet. Hiába fog szeretni, ha te nem tudod ezt visszaadni neki, akkor neked is hiányérzeted lesz, és lehet, hogy egy idő után ő is megérzi

De remélem nem így lesz. Hátha másnál máshogyan működik.

2010. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!