Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6. éves kapcsolatot vagy plátói szerelmet választanád?

Figyelt kérdés
Mi van, ha mind a kettőt választanád ?
2010. aug. 29. 17:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6éves kapcsolat..
2010. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6 éves kapcsolat.. Egy biztosat a bizonytalanért...:)
2010. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A plátóit úgy értettem, hogy ha most plátói a már létező kapcsolatod miatt, de ha nem lenne, megvalósulna.
2010. aug. 29. 17:42
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyiket se.
2010. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ha nem lenne a 6 éves , és megvalósulna a plátói, akkor az már nem lenne plátói tehát.. tehát ergó igy sem plátói.. nem értem mit akarsz :D
2010. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
csakis amit igazán szeretnél. Házasság? Vagy csak 6 év egymás mellett? Ha már most azon gondolkodsz, hogy más kell, akkor nehogy tovább folytasd. Ezek szerint nem ő az igazi, akivel 6 éve vagy. Ha ő lenne, akkor nem érdekelne más egyáltalán. Hidd el nem lesz jó vége, házasságból még nehezebben fogsz kiszállni, vagy pedig boldogtalanul éled majd az életedet, mert akkor jösz rá, hogy már nem is olyan egyszerű választani, mint amikor még nem volt házasság.
2010. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Akkor azt írd, amit valóban kérdezni szeretnél...


Az gáz, ha valakinek van egy normális tartós kapcsolata, miért kavarodik bele akármilyenm szerelmekbe? Ha meg gáz a kapcsolata., akkor meg lépjen ki belőle, és kész.

2010. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

kicsit bonyolultabb a dolog.

Utolsó, igen, ez a helyes gondolatmenet.

Csak már megmndtam a barátnőmnek, hogy másik szerelem ide vagy oda továbbra is maradok vele, de ettől még nem érzek máshogy ..

2010. aug. 29. 17:51
 9/18 A kérdező kommentje:
Bocs, utolsó előttinek írtam.
2010. aug. 29. 17:52
 10/18 anonim ***** válasza:

(17:48-as vagyok)

bolond vagy, ha ezt teszed (bocs, hogy ezt mondom, nem megbántani akarlak, vagy kritizálni) De én is ezt csináltam. Volt egy előző kapcsolatom, ami nem zárult le bennem teljesen, és én "bosszúból", vagy dacból, hozzá mentem az első pasihoz, akivel utána találkoztam. (mondjuk nagyon rendes férj) de most érzem, hogy ha szabadon tudnék dönteni, valószínüleg már nem lennék vele. Lehet, hogy nem a másikkal lennék, de meglenne a szabad döntés.

Vigyázz!!! Gondold meg. Egy életen át olyannal, aki nem biztos, hogy az igazi, és benned marad örökre, hogy lehetett volna má

másképp is.... Nehéz lesz.

2010. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!