Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez ha szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez ha szimpatikus vagyok neki?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel közelebb kerültünk egymáshoz,ölel,csókol,sokat beszélünk,nevetgélünk,ugy csinál viselkedik mintha szeretne!De a bibi az egészben h nem szeret állítólag.De a haverjának mondta h nagyon szimpatikus vagyok neki?Akkor miért nem tud szerelmes lenni belém?Miért van ez?Én szeretem és többé nem láthatom.
2010. aug. 29. 17:31
 1/7 A kérdező kommentje:
És egy komoly pasi hogy tud megölelni,csókolni valakit ha nem érez iránta semmit?
2010. aug. 29. 17:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Azert mert te meg gyerek vagy..hidd el barmilyen pasi tud csokolni szerelem nelkul.nekem is volt olyan pasim akit nems szerettem.ezwan.
2010. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ilyen simán van...nekem is van olyan h elvagyok vkivel,mert rettentő normális,meg is szeretem...de nem leszek szerelmes valami miatt

L/22

2010. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha többé nem láthatod, akkor nem mindegy???
2010. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első nem tudom hogy 28 éves korommal gyerek vagyok e még,de lehet ha te mondod!Komoly paliról beszélek aki 30 felett van,és nem a 14-17-es korosztályról!Egyébként meg azért nem mindegy mert szeretem,amit ő nem tud.És ugy gondolom,magamról hogy aki iránt nem érzek semmit annak nem hagyom magam!
2010. aug. 30. 09:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert nem akar szerelmes lenni ilyen egszerű. Ha volt már l komoly csalódása, akkor simán tud ilyen lenni. Nem akar sérülni, nem enged közelebb. A férfiak inkább tudnak határt szabni az érzelmeiknek, mint a nők... ez van sajna
2010. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sajnos ilyenek tudnak lenni a pasik...:(

Vagy nem akar semmit csak kihasznál, vagy tényleg csalódott és nehezen bízik meg másban.

2010. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!