Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
A barátom már 4. napja gyólyatáborba van. A második napon este felhívtak a telefonjáról (egy lány volt) és azt mondta "már nincs szüksége rám"...Másnap én hívtam fel a barátom és tagadta hogy megcsalt volna...ma pedig jött 1 sms azzal a szöveggel hogy"szerinted miért nem hív a szerelmed?..." nem ír vissza és nem veszi fel a barátom. Szerintetek megcsalt?
2010. aug. 29. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet.
2010. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mikor azzal kezdted, hogy GÓLYATÁBOR, már rossz volt a dolog. Sajnos, igen, lehetséges...
2010. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Eléggé sántít a dolog...
2010. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vagy szerencsetlentol elvettek a telefonjat, es szorakoznak. Vagy hulye, es a golyataborban csal meg.
2010. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ne hivogasd várd meg mig hazajön.de nem értem hogy lehet h más elveszi a telefonját?Istenem!Vmi idősebb pasit keress,aki komolyabb!
2010. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szegénykém...már két nap alatt lecserélt volna egy ilyn puffogós libára? Már a gólyatáborban is vannak folytonsexelős-piálós pillanatok.Én is voltam,tudom.
2010. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és megfogadom, nem hívom majd haza jön...pedig csak 10 hónapja vagyunk együtt:(
2010. aug. 29. 16:03
 8/16 anonim ***** válasza:

Húúhh.. hát ha a fiúnak lelkiismeretfuldolása lett volna emiatt a telefon miatt, és az sms miatt... miztos vagyok benne,hogy többször felhívott volna, és többször is elmondta volna,hogy nem igaz amit a lány mondott a telefonba,vagy az sms...

10 hónap, nem semmi... de úgy látszik a fiú ilyen tájon nem hűséges hozzád!Szerintem se keresd,majd ha hazajön a táborból,üljetek le és bezséljétek meg,ha ismered már elég jól, látni fogod rajta,hogy ha hazudik!Ha megcsalt,nem érdemel meg!1000x jobb srácot is fogsz helyette találni :)

2010. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Azért mert gólyatábor nem kell egyből ilyeneket feltételezni(másodiknak)

Vagy vki szórakozik veled, vagy igaz, ami sajnos valószínűbb:( nagyon sajnálom

2010. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Mint volt barátom azzala külömbséggel h kiderült h füves és volt bnője minig nála volt, én tetszettem emg szeretett a srác irtam sms-t és visszairt az excsaja mikor ott volt... meg 3. napon megcsalt ezzel a csajjal mert "alámfeküdt"......... aztán másnap nem emlékezett az egészre
2010. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!