Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom régebben nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom régebben nagyon sok kellemetlen és rossz percet okozott nekem, de vele maradtam. Hogyan felejthetném el a régi dolgait?

Figyelt kérdés

Már lassan 4 éve vagyunk együtt, próbáltam megbocsátani a régi dolgait (hazugságokat, beszólásokat, féltékenységi jeleneteket, bántásokat), úgy érzem én hibáztam, mivel túl engedékeny voltam, mindenben hozzá idomultam és magamat háttérbe szorítottam. Kb másfél éve megváltozott, amikor kilátásba helyeztem, hogy elhagyom, ha nem változik meg. Azóta viszont én lettem nagyon érzékeny, és minden apró hülyeségén, vagy egy szón, ami nem úgy hangzik el, ahogy nekem jó lenne totál kiakadok. Elsősorban azért, mert félek, ha megint elengedem a fülem mellett a dolgokat, akkor én húzom a rövidebbet.

Hogyan tudnám rendbe hozni a dolgokat, és elfelejteni a múltat?

Minden rendes választ és segítséget köszönök előre is!

22/L


2010. aug. 29. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
A helyedben megbeszélném a csókával, hogy mi az, ami nem tetszik a viselkedésében. Ha legközelebb csúnyán szól hozzád mondd neki, hogy nem szereted, amikor ilyen, és változzon meg! Ha ezt megbeszéltétek, és ő hajlandó változtatni, akkor máris rendben van.
2010. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!