Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én ezt nem értem. Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem. Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Tehát eddig 3 férfival jártam,és valahogy soha nem tudtam egyik kapcsolatomat sem lelkileg lezárni.Mindig vissza-visszatártek a gondolataim az előző partnerhez.Most lenne egy rendes férfi,de megintcsak azt érzem,hogy még nekem az első kapcsolatom után sincs pont rakva.Nem értem,hogy miért térek vissza a múltba.Gondolom bennem van a hiba,de járt már valaki hasonló cipőben? Esetleg tapasztalat?

Köszönöm a válaszokat

22/L


2010. aug. 29. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

nagyon ragaszkodó típus vagy és ez tök jó meg aranyos meg minden csak nagyon sebezhető vagy.. de kitartás.. én is ilyesmi típus vagyok

16/f

2010. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a múlt elmúlt.

élj a mának.

2010. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az elsőnek igaza van,meg ugye a másodiknak is.Ha én egyszer megszeretek valakit,akkor én attól szabadulni nem tudok.És itt már hosszú évekről van szó.Nem értem,hogy lehet ennyire szeretni.De azt vetem észre,hogy engem is nagyon-nagyon megtudnak szeretni a férfiak,akkor gondolom ez belőlem fakad....:/
2010. aug. 29. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
biztos nagyon érzelmes lány vagy azért :D szeretnek meg könnyen :D
2010. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!