Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt megkell tennem érte?

Figyelt kérdés
talizgatok egy pasival..ugynézki lassan beérik a dolog h összejöjjünk..na és ülünk buszvégen és mondja h imádja ha vakargatják meg simogatják a fejét..és h ez enyhe célzáásvolt.de én nemtudom.az mien már h simogatom a fejét?:/ v én vagyok hülye?mert az ugy még jo h odabujok hozzá és ő játszik a hajammal meg ilyenek..de neki meg rövid és ááá :Sxd
2010. aug. 29. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én is imádom, ha simogatják. gondolom az is egy erogén zonám. 18.F
2010. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

* Ezt megkell tennem érte?


Miért kéne megtenned? Elég hülyén jönne ki, hogy még nem jártok (vagyis sok közötök nincs egymáshoz), de Te simogatod/vakargatod a fejét :D

Majd ha jártok már akkor oké, addig viszont nem.

2010. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most nem azért,de nagyon nem azon fog múlni,hogy összejössz-e Vele,hogy kurkászod a fejét.Úgyis eljön a pillanat,mikor megérik egy csók.Onnantól meg nincs megállás...
2010. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van cicád? Azt hogy szoktad kényeztetni a kajáltatáson és a játékon kívül?


Egyébként semmit sem KELL, de ha szeretnél neki örömet okozni, akkor érdemes volna.

2010. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

hát nézd... én elsőnek a kérdés láttán azt hittem, a fiú azt kéri tőled hogy sz*rj a hátára és csapd szét egy rózsaszín strandpapuccsal.

Azért nem kér lehetetlent, ha szereti, miért ne?:) egyébként nem kell megtenned, de ha már egy kis buksisimitől inadba száll a bátorság, mi lesz ha kiderülnek a perverziói? :D

2010. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de ha ennyire ki vagy akadva egy kis fejsimogatástól, akkor mit akarsz tőle?

Megtenni semmit nem kell, ezt csak te érezheted, de ha ennyire nem akarod(és cikinek érzed), akkor minek akarsz vele egyátalán járni?

2010. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de nemaz..csak soha nemvolt még komoly kapcsolatom :/ és én szeretnék mindent megtenni h boldog legyen..de nekem ez annyira fura :/ amugy köszi a válaszokat(:
2010. aug. 29. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!