Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhet tölem a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhet tölem a lány? (Lent részletesebben)

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt egy hónappal ezelőtt, aki nem rég múlt 15 éves és tetszik nekem. Mi az elmúlt egy hónapban egy tanfolyamon vettünk rész így igen sűrűn találkoztunk. A hónap elején úgy tűnt szeretne barátkozni velem, vagy talán többet szeretne, ezért két hét ismeretség után megkérdeztem nem jön-e velem el moziba. De majd nem keresztben lenyelt, hogy megkérdeztem tőlem. A következő két hétben hagytam a találkozó kérdését és hagytam, hogy barátkozzunk tovább és minden jónak tűnt. Majd két nappal ezelőtt újra elhívta, de már bringázni és úgy tűnt, hogy van kedve eljönni velem, valamint azt mondta, hogy édes vagyok és boldognak tűnt. Ezután kb. 24 órával újra letudott, volna keresztben nyelni.

Az a kérdés mit szeretne tőlem? Valamint miért viselkedik ilyen furcsán velem? Szerintetek mit tegyek?

Sajnos nem sikerült kiderítenem van-e pasija csak feltételezem, hogy van.

20/F


2010. aug. 28. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nagyképű kis pi..ákkal nem is érdemes foglalkozni.Egyértelmű,hogy legyezgeti a hiúságát,hogy tetszik Neked,játszadozik,aztán meg játssza a flegmát.Ez egy kis pi...@. Ennyi.
2010. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kerüld, mint a tüzet, 20 évesen meg pláne
2010. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
44%
Építkezési engedélyt.
2010. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Foorty ***** válasza:
Ne foglalkozz az ilyenekkel, nem igazán érik meg a fáradtságot és előbb-utóbb úgyis észhez térnek majd (talán), ha idősebbek lesznek, meg amúgyis minek neked 15 éves csajszi? Nem tudsz találni korodhoz illőt? Szégyen...
2010. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha masra nem, probald befuzni hogy legyetek csak szexpartnerek.


amugy elozo: miaz hogy keressen korahoz illot? en is 20 vagyok es kifejezzen erdekelnek a 14-16 eves lanyok, valamint a 25-30 evesek is. korombeli valahogy nem erdekel.

2010. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Beszélgetéseink alapján nem tűnt egy buta libának. Korához képest értelmesebb tűnt.
2010. aug. 28. 22:12
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem, amikor elhívtad mozizni akkor azt hitte h járni akarsz vele hamarosan és ő ezt meg nem akarja.. Valószínűleg csak barátságot akar, ha állandóan ellenkezik ha elhívod valahova kettesbe. Talán meg próbáld meg társaságba és add tudtára h te is egyenlőre barátkozni akarsz vele. Egy idő után úgyis fellazul és könnyebben veszi a kettesben töltött perceket. Lehet h a korod zavarja... De először próbáld meg azt amit fent leírtam.
2010. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a kettesben töltöt percektől félne, mivel mikor az egyes napokon vége lett a tanfolyamnak akkor egyffelé mentünk haza és jól eldumáltunk és ő kérdezett rá hogy nem arra felé megyek-e.
2010. aug. 29. 21:32
 9/9 anonim ***** válasza:
ha 20 évesen nem vagy képes egy érettebb nőt összeszedni akkor nem igazán van életed. mellesleg az ilyen kis pic$ák nem tudják mit akarnak és még ebben sem biztosak. a nőket soha nem fogjuk megérteni mert egy teljesen más típus az emberi fajból.
2010. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!