Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan verhetnék ki a fejemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verhetnék ki a fejemből? Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy fiúbarátomba, ő pedig csak barátként néz rám... de mindig ő ir rám msnen, és nem tudok neki ellenállni.. nem tudom letörölni.. alig várom, hogy suli legyen, és újra láthassam. Telejsen beleestem, úgy érzem ő kihasználja ezt. Mit tehetnék?
2010. aug. 28. 19:05
 1/9 A kérdező kommentje:
*verhetném
2010. aug. 28. 19:05
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
hogyan verhetnéd ki? ha fiu lennél azt irnám, h dugd be az egik füledbe és verd ki ugy, h a masik füleden spriccolj
2010. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nézd, az igazi barátság túléli azt, ha bevallod. Ha nem mondod el neki csak magadat kínzod.
2010. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudja, ezért mondtam h ő csak barátként néz rám...
2010. aug. 28. 19:09
 5/9 anonim válasza:
Miből gondolod, hogy kihasznál? Elmondtad neki, hogy szereted?
2010. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudja, hogy vonzódom hozzá, és hogy többet érzek..
2010. aug. 28. 19:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A viszonzatlan szerelem idővel alábbhagy.Tudatosítsd magadban,hogy ő nem szeret.Amíg van benned remény,addig a szerelem is él.Ha úgy érzed kihasznál,akkor nem a barátod mert játszik az érzéseiddel,és kihasználja a gyengeséged,mert a szerelem elgyengít.Tehát,nem a barátod,nem a szerelmed,semmi okod arra hogy továbbra is tartsd vele a kapcsolatot.Koptasd le,még mielőtt alárendelt helyzetbe kerülsz.
2010. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, teljes mértékben igazad van, de ez az ami nehéz... egyszerűen nem megy, hogy koptassam le?
2010. aug. 28. 22:00
 9/9 anonim ***** válasza:
egy cipőben járunk :(
2010. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!