Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett már Veled, hogy olyan emberbe szerettél bele, akivel naponta egy levegőt szívtál, de tudtad, hogy nem lehet a Tiéd?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Király...
2010. aug. 28. 18:42
 3/12 anonim ***** válasza:
most is olyat szeretek.Hál Istennek nem látom minden nap,mert felejteni akarom.Családja van:sss
2010. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen.És nagyóón szar érzés..én most épp egy ilyen fiúba vok szerelmes..aki nem lehet az enyém..mert csak a szexre megy..
2010. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen,de azóta már együtt vagyunk 1 éve:)
2010. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerencsére nem, de nem tudom mi a jobb, látni minden nap vagy sosem :) nálam ez utóbbi áll fenn
2010. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Zsebtigris*.* ***** válasza:

sajnos igen...

a 18 éves bátyám haverjába.Először iskolátogatáskor láttam meg.Tetszett.Aztán egyre többet láttam,és elkezdett hozzánk járni.Buliznak így 5.en haverok,és én is mindig velük vagyok.Nagyon kedves velem,vigyáz rám.Mesélt az életéről(elég szar),és teljesen megnyílt.A legrosszabb az hogy a szerelméről beszélt nekem.És a csaj pont a barátnőm..:Sde ő sem jöhet össze vele.És közben rájöttem hogy beleszerettem.Akaratlanul is néztem.Főleg hogy ha itt van póló nélkül szaladgál,és hát elég kidolgozott a felsőteste..:D

egyik nap kicsit beittam,és véletlenül elkotyogtam neki hogy tetszik.erre mit mond?

A nézésed elárult,de hidd el nem járnál jól velem...

Nem lenézni ezért->aznap este beszélgettünk,egy nagyon kedves barátommal,és VELE,és hát úgy aludtunk el hogy ő átkarolt,és pedig a fejem a mellkasára hajtottam.Nagyon jó volt,de amikor eszembe jut hogy nem lehetek vele,arra gondolok bár ne tettem volna,mert így mégobban szeretem:S

2010. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Zsebtigris*.* ***** válasza:
15/L
2010. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak hetente szívtunk egy levegőt.

Sosem hittem, hogy az enyém lehet, nem is akartam magamnak tudni, utána már lehet, hogy nem is kellett volna, én vágyakozni imádtam utána, meg magát a közelségét imádtam :) Még most is szeretem, de én nem szeretnék kapcsolatot.

2010. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Igen, és meg kell mondjam, pocsék érzés.

Van egy fiú, akivel nagyon jó barátok vagyunk. És itt van a baj, hogy barátok... El akartam mondani neki, hogy én ennél többet érzek, de csak finoman. És erre mit veszek észre az msn-en?! ,,Szeretlek picim." És egy közös kép egy lánnyal. Hát igen, ő az újdonsült barátnője. És egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből ezt a fiút. Ilyen normális fiút, aki még jól is néz ki, nehéz találni. És az a legrosszabb, hogy minden nap fogom látni, mert egy osztályba járunk már 8 éve, és most még jön 4 osztály.

Mindegy, túl kell lépni, majd találok valaki mást. :)

15/L

2010. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!