Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mit tennétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit tennétek az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy ismerkedtek egy nővel, mondjuk már kapcsolatban vagytok, de nem olyan régóta, és kiderül, hogy van valamilyen szexuális traumája (szexuális zaklatás, kihasználás előző partner részéről, stb.). Általánosságban nyitott arra, hogy szexuális életet éljen veletek, de egyelőre ódzkodik tőle, mert lehet, hogy a tapasztalatai miatt nem érezné jól magát lelkileg vagy fizikailag. Tegyük fel, hogy hajlandó változtatni, jár pszichológushoz, utánajár a témának, akár veletek együtt is hajlandó elmenni párterápiára/szexuálpszichológushoz, de nyilván ez a gyógyulási folyamat nem 2 hétbe fog telni. Mennyire lennétek türelmesek vele?
2021. aug. 1. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt hasonló barátnőm, lassan megoldódott... Aki az embert látja benned, nem a puncit,az partner lesz a türelemben is.
2021. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Őrülnek ha ilyen párom lehetne.

Kápásból lenne amiért büszke lehetek rá.

2021. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

rossz a kérdés

amennyiben te vagy a ffi, ezt már most nagy áldozatnak éled meg


ha nő vagy és áldozat, akkor meg aggódsz meddig lesz veled türelmes, és lehet fel akarod gyorsítani a gyógyulást, csakhogy kedvére tegyél, de közben még nem vagy gyógyult.


ez több évbe is beletelhet, siettetni nem lehet


nagyon nehéz út, és ha a szex ennyire fontos neked, akkor inkább keress mást, de újabb traumát ne okozz neki

2021. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es, emiatt miért lennél rá büszke?


3-mas, én vagyok a nő. Ez most csak egy elméleti kérdés, nincs most senki az életemben (és egy darabig nem is lesz), és elsősorban nem egy pasi, hanem magam miatt szeretnék meggyógyulni. Viszont ahogy írod, ez egy több éves folyamat is lehet, úgyhogy csak kíváncsi vagyok arra, hogy ha úgy kezdek bele egy kapcsolatba, hogy nem vagyok még a folyamat végén, milyen reakciókat kapnék. Szóval ne aggódj, a kérdés kiírása során egy embernek sem esett bántódása. :)

2021. aug. 1. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

2-es vagyok.

Tudom milyen nehéz ilyesmiből kimászni.

Azért lennék rád büszke mert teszel a változásért és nem alkoholba meg drogokba menekülsz.

2021. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%

Esetleg, ha gondolod barátkozhatunk, beszélgethetünk,hogy könnyebben vissza fordulj az úton, vagy csak lassíts...

F.

2021. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!