Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak, mit tennetek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mit tennetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha a baratnotok vegan lenne, es probalt volna tobbszor husos eteleket kesziteni nektek, de ovodaskora ota vegetarianus leven nem tud "banni" a hussal es undorodik is tole.
2021. júl. 19. 20:51
A kérdező szavazást indított:
Megennem a vegan foztjet
Foznek/rendelnek magamnak
Elvarnam, hogy megtanuljon rendesen fozni
Egyeb, leirom kommentben
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. megköszönném az erőfeszítéseit

2. megnyugtatnám kapcsulatunk erősségét és elkötelezettségemet illetően

3. utána ranndom főznék/ennék vegát/rendelnénk magunknak

2021. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fordítva szokott lenni. Én vega vagyok, de a legtöbb csaj húsevő.
2021. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs barátnőm, de ha lenne, nem várnám el, hogy főzzön rám. Általában amúgy is rendelni szoktam, de ha éppen nem, akkor serpenyőben megsütöm magamnak a csirkehúst krumplival vagy főzök tésztát és ahhoz készítek húsos szószt stb. ,elég sok mindent tudok már készíteni, több év egyedüllét alatt már hozzászoktam. Néha amúgy kipróbáltam ilyen vegetáriánus meg vegán kajákat is és azokból is lehet egész finomakat csinálni.
2021. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk megfoghatnád a serpenyőt és főzhetnél magadnak?
2021. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Főznék magamnak. Kedvesnek tartanám hogy egyáltalán megpróbálta
2021. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is tudok főzni magamnak, de a feleségem vega és nagyon sokszor eszem én is ilyen kaját, mert finom. :D
2021. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ennék húst, ha már van egy vegán párom, akivel megtanulhatok vegán kajákat csinálni?? Ez értelmetlen, visszafejlődés.
2021. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!