Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tippeket lécci!? [többi lent]

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippeket lécci!? [többi lent]

Figyelt kérdés
Szóval az osztályomba van 1 csaj és nagyon tetszik de nem merem elmondani valami tipp vagy ilyesmi eléggé jól jönne.
2010. aug. 28. 15:17
1 2
 11/18 Foorty ***** válasza:

@Van nevem igen...


Hát ha tényleg olyan csajról van szó, akkor jobb is, hogy nem jön össze neki. Én is csak 18 vagyok, de hidd el, hogy van olyan aki nem csinálja azt amit leírtál!

2010. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
á dehogynem, talán nem is ő csinálja, de majd lesz egy lány akiben megbízik és elmondja neki, az majd a továbbiakat elintézi
2010. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én több mint 5 éven keresztül ültem egy fiú mellet, nagyoon jó barátok voltunk az első pillanat óta. Amikor még nagyon kicsi voltam kb 3.-os, és csak 5.ben jöttem rá, hogy csak barátságot érzek mást nem. Azóta eltelt egy pár év, és még mindí jó barátok vagyunk :). Nked pedig azt javasolom, hogy először gondold át, és ha úgy érzed, hogy tuti, hogy szereted akkor vald be neki:) Nem lessz semmi gond!
2010. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
szerintem ne kavarj osztálytárssal mert miután szétmentek legalább 2-3 hónapon át nagyon kellemetlen lesz mindkettőtöknek, ha nem több.
2010. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat...
2010. aug. 28. 17:20
 16/18 anonim ***** válasza:
hát nem kell ajtóstól a házba rontani és egyből megmondani h hey Te! tetszel nekem.. Flörtölj vele! Dicsérd meg a szemét, vagy a haját, vagy, hogy csinos vagy. Beszélgess vele szünetekbe! Nevess, ha mond valami vicceset! Ne legyél már bénuska!:)
2010. aug. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Bénuska :D Na jó de aza baj, hogy mindig a barátnőivel van egyszerűen nemtudom sehova elhívni mert rajokba járnak.
2010. aug. 31. 13:24
 18/18 anonim ***** válasza:

talán sziámi ikrek, hogy nem tud külön menni?:D

hány éves is vagy amúgy?

miért nem leveleztek órán, az olyan jó :D de most komolyan.

2010. szept. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!