Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tippeket lécci!? [többi lent]

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippeket lécci!? [többi lent]

Figyelt kérdés
Szóval az osztályomba van 1 csaj és nagyon tetszik de nem merem elmondani valami tipp vagy ilyesmi eléggé jól jönne.
2010. aug. 28. 15:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ird le
2010. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Msn-re gondolsz?

Csak attól félek h másnap látnom kell+ az a gáz h mellette ülök.

2010. aug. 28. 15:20
 3/18 anonim ***** válasza:
ne, ha mellette ülsz, akkor matek órán a padra és mosolyogj neki
2010. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Add neki a kakaoscsigad kozepet.Erteni fogja.
2010. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
anyukád szeret?
2010. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha annyira töketlen vagy, hogy el se mered a lánynak mondani akkor éretlen vagy a kapcsolatra.


Vagy kapard fel magad a földről vagy felejtsd el az egészet.

2010. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mien hülye kérdés ez miértne szeretne?? Jézusom hülye választol kíméljetek kösz...
2010. aug. 28. 15:25
 8/18 anonim ***** válasza:
én is egy lánnyal ültem végig, jó barátok voltunk, megöleltem és úgy mentünk az úton is, eszembe sem volt felszedni, mert előbb utóbb jönnek a gondok és akkor nem lesz kellemes miden nap találkozni egymással. Én 4 évig megbíztam benne, a 4ik évben átbaszott, aztán kinyílt a szemem hogy ki a legjobb barátom.
2010. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Foorty ***** válasza:

Mivan már elkezdődött a suli? Jesszus, még szerencse, hogy nekem nincs ilyen gondom többet =)


Ja és a tipp, hogy ne csak offoljak szókásom szerint: Nem legyél beszari, ha valamit igazán akarsz, szerezd meg. Mond el neki, hogy tetszik neked és úgyis kiderül, hogy viszonozza vagy sem. Ha meg nem akkor legalább megtudod, hogy amúgy se lett volna ebből semmi.

2010. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Foorty, mai fiatalság - Ha elmondja hogy tetszik neki és a csaj visszautasitja, akkor a csaj azonnal elkezd pofázni, majd mindenki a srácon fog röhögni.. és miért? mert gyökrerek az emberek...
2010. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!