Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak azokkal a lányokkal feküdnek le, aki tetszik nekik? Vagy ha oda adja magát a lány, megfekteti akkor is ha nem tetszik neki?

Figyelt kérdés
Ezt az olyan férfiakra értem, akiknek a NŐK a rigolyái.
2010. aug. 28. 14:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó:


Nem értem, nincs barátnőm, ha adódna egy alkalom nagyon valószínű, hogy élnék is vele. Mi ezen olyan gusztustalan?

2010. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 beetlejuice ***** válasza:
Abban nincs semmi gusztustalan, csak az hogy bárkit, vagyis, ha nem is kívánatos, akkor hogyan?:O
2010. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát a barátom egy roppant igényes,válogatós férfi!Nagyon nagy igényei vannak a nőkkel szemben,külsőleg és belsőleg egyaránt.Ő egy nagyon kivételes férfi,ezerből kb. akad egy nő,aki megfelel az óriási elvárásainak!Szerencsére Én vagyok az az szerencsés!:-)


Amúgy meg vannak nagyon igénytelen alakok,ezekre azt is szokás mondani,hogy mindegy nekik,csak lyuk legyen.De nőben is vannak igénytelenek...

2010. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Persze! A pasik jó nagy qrvák!

Hím Ribancok:D

2010. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatra nagyon-nagyon megválogatom, hogy kivel.


Aztán van olyan, aki valamennyire ez alatt van, de attól még igényes, értelmes, jól néz ki stb... azzal úgy vagyok, hogy valahogy valameddig ellehetek vele, ha épp nincs semmi komolyabb.


Illetve vannak a kúrótárs-kategória. (több alkalmas alkalmi szex)


Legutolsó sorban az egyéjszakások.



Mindegyik kategóriához máshogy állok én magam is hozzá, illetve minél lejjebb megyünk a felsorolásban, annál több csaj fér bele a halmazba... tudat alatt már azonnal beugrik mindenki valamelyik kategóriába az 5-ből (5. a nem), de idővel lehet átjárás egyikből a másikba. Felfelé is, lefelé is.


Viszont nehéz olyan csajt megfektetni, aki nem tetszik annyira (esetleg jól néz ki, de belülről sötét). Mert akkor belül erőltetni kell egy kicsit. Aztán idővel belejön az ember... :-D

2010. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Olyan csajjal még kommunikálni se szívesen, nem hogy megdugni... :) (lehet hímsovinisztázni :D)


25/F

2010. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
minden férfi életében van olyan hogy megdug egy nagyon csunya nőt,vagy többet. ezen túl kell esni. erről fogunk mesélni az unokáinknak.
2010. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én ezt már mefigyeltem a fiú barátaimon h milyen lányokat fektetnek meg..

ált. a csúnya lányok könnyen széteszik a lábaikat és a fiúk 1-2 felest legurítanak máris szebbnek látják a csajt igy megdugják ha már a hülye ribanca felkinálja magát:D (és am. úgy vettem észre h a vidékiek jobban kivannak éhezve:D)

és akk vannak az olyan pasik akik megválogatják a kalandjaikat erre a buta pi.ák teljesen megfelelőek jól néznek ki kiteszik amijük van és ezt élvezik ha megdugják őket avgy nem is tudomXD


és amelyik pasik itt irták h ők bárkit megdugnak azok elég szerencsétlen alakok lehetnek...

2010. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!