Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mmost mit csináljak? ( Fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mmost mit csináljak? ( Fiatal vagyok még tudom.13 éves)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik...( nem külsőleg hanem belülről annyira jófej kedves humoros meg minden am. kell számomra) és jóba lettünk nagyon volt vmi kavarás szerüség is köztünk... De aztán összevesztünk nem rég bocsátott meg de én még mindig ugyanugy szeretem és szeretném ha lehetne vmi köztünk nem csak barátság.DE ő kijelntette h már nem tudna ugy belém szertni mit csináljak nagyon szertem:(??
2010. aug. 28. 14:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Oksa Mondani fogom!=D
2010. aug. 29. 12:13
 12/13 anonim ***** válasza:
Cummantsd le.
2010. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ez az eddig leg....szarabb válasz... naddon okos lehetsz!
2010. aug. 30. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!