Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mmost mit csináljak? ( Fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mmost mit csináljak? ( Fiatal vagyok még tudom.13 éves)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik...( nem külsőleg hanem belülről annyira jófej kedves humoros meg minden am. kell számomra) és jóba lettünk nagyon volt vmi kavarás szerüség is köztünk... De aztán összevesztünk nem rég bocsátott meg de én még mindig ugyanugy szeretem és szeretném ha lehetne vmi köztünk nem csak barátság.DE ő kijelntette h már nem tudna ugy belém szertni mit csináljak nagyon szertem:(??
2010. aug. 28. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kiscsillag: semmit.

Mondok jobbat: elcsépelt szöveg, de kezdődik a suli, és jön még sok srác.

Ne szomorkodj.

2010. aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem várj.. ha valaha is szeretett, akkor valahogy csak fel tudod úgymond "lobbantani" a szikrát.. Te..Én is ilyen helyzetben vagyok.. Csak kicsit más a szitu.. mi 4× jártunk már. És én most komolyan megint újra szeretném kezdeni...

17L

2010. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nézd meg az estimesét, és rakd sorba a plüssmackóidat.
2010. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

most mit csinálj?

babázz!

2010. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
14:31 -esnek köszönöm a Választ.. a Többi meg kiméljen az ilyenekkel h esti mese meg mitomén lehet h ti 13 évesen mások voltatok de ez van ezt kell szeretni...És ha vki megint ilyet akar írni az ink.ne fárassza az ujjait!
2010. aug. 28. 18:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Ah omg... legegyszerűbb : tedd féltékennyé xP 1-2 msn-es kiírás ebben a korban még elég ahhoz :) 13/L
2010. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
xD köszii =) De már azt is mondta hogy van vmi új jelöltje -.-"":D xD
2010. aug. 28. 20:02
 8/13 anonim ***** válasza:

előző vok

új jelölt ? jajmár... nemszámít...

ha 20 évesek lennétek azt mondanám ne nagyon reménykedj :) de tényleg... ha járna is az ' új jelölttel' nem fog sokáig tartani... a lényeg h legyél vele jófej.. haverkodj vele... beválik, hidd el^^ :-D

2010. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
oksa Köszönööm Szépen =) Jó látni h végre vki nem azokat írja h jhajj 13 évesen mit akarsz még a kis ágyban a helyed...:D
2010. aug. 29. 11:34
 10/13 anonim ***** válasza:
nm... de cserébe majd mondd h történt e vmi :P :D
2010. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!