Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esély, hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély, hogy együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék tanácsot kérni.Van egy srác,8 hónapig hazudtam neki,csak neten ismertük egymást,de mindenben hazudtam..a külsőm a nevem és még pár dologban.Lebuktam nála,rá 2 napra eljött ide megbeszélni a dolgot az egészből annyi lett hogy hatalmas csókcsaták lettek.Másnap itt aludt éjszaka kielégítettem,reggel le is feküdtünk egymással végül.Nekem ez volt az első,ezért meg is bántam a dolgot,mégiscsak első nap már minden volt,korainak találtam.Aztán majdnem 1 hétig nem találkoztunk,mire megint itt aludt,nem volt szinte semmi.De mind végig éreztem,hogy ő se szeret és én se szeretem őt.Ezt meg is beszéltük 2 napja,hogy barátok maradunk,épp sörözgetés közben.De nála aludtam,persze jött a búcsú puszi,búcsú csók,búcsú ez az amaz,végül orálisan kielégítettem ismét.Tegnap óta érzem hogy mégse tudok rá barátként nézni,szeretem és hiányzik,mind a ketten mondtuk hogy imádunk egymással lenni,de valami hiányzik az a pici plusz az a szikra.Még Ő se tudja mi legyen így ezek után.De valami tipp?hogy tudnám fellobbantani azt a bizonyos szikrát?Gondoltam rá,hogy nem beszélek vele és ha hiányzom meg tud találni,de nem tudom.Megszerettem sok a közös dolog bennünk,viszont szerintem nem volt jó hogy 8 hónap msnezés után mindent tudunk a másikról és nincs semmmi új.
2010. aug. 28. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek kamuztál??
2010. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
beszélj vele. Mást nem igazán tudsz tenni
2010. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert kib*szott ronda biztos.. azért
2010. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megdugtak.Annyira nem lehet ronda.
2010. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

a szikrát nem lehet felobbantani annak magátol kell jönnie.

Mellesleg ezért rossz a neten ismerkedni mert mindent kitárgyaltok mire odajuttok hogy találkozzatok más szóval

nem lesz olyan közös emléketek hogy ültök egymással szemben és beszélgettek ismerkedtek,csak hogy egy számítógép elött ültök és megy az MSN.

2010. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hogy minek hazudtam?nem tudom.Amúgy meg nem mondanám magam rondának az arcom teljesen rendben van,imádja ő is,csak pufi vagyok,amin pedig már dolgozom,hogy ne legyen így.

És igen,pont ez a baj,hogy neten mindent kitárgyaltunk már.Azért köszi.

2010. aug. 28. 15:32
 7/9 A kérdező kommentje:

Azóta arra jutottunk,hogy én egyoldalulag szeretem és azóta ma találkoztunk először..Nem volt könnyű.És most ismét majd' belepusztulok,hogy én szeretem,ő pedig nem szeret engem szerelemből.. :(

Erről csak az jut eszembe: nehéz dolog,hogy szeress,az is nehéz,hogy ne szeress,de a legrosszabb,ha hiába szeretsz. :( Teljesen igaz..

2010. szept. 8. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hagyd magad megalázni és kihasználni. Ha az arcod tényleg rendben van, a többin meg dolgozol, mellette meg ennyire odaadóan tudsz szeretni akkor elmondom neked hogy jobb is jutna!!

Azt se felejtsük el ha ilyen jó vagy orálisan, azért bárki együtt lenne veled, ehhez nem kell semmi extra, és ráadásul ÚJ is lenne =)

Na de viccen kívül... Szerintem gondold át hogy ér-e ennyit neked ez az egész :)


Ha mégis a 'lángos' dologgal próbálkoznál, próbáld meg egy kicsit kéretni magad. Egy kicsit kényszerítsd rá hogy ő is fusson utánad. Ha nem jön akkor úgyis mindegy...


17/F

2010. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,most én is arra jutottam,hogy hagyom,ha hiányzom,megtalál,és próbálok nem ezen agyalni.És épp ezaz..állandóan megjegyzi,hogy baromi ügyes vagyok szájjal stb,stb és azért ez is rossz,mert én is élveztem vele minden egyes percet,csókot,mindent.NA mindegy,próbálom nem emészteni saját magam mostmár.
2010. szept. 10. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!