Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire gondolnál az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnál az alábbi dolgok után?

Figyelt kérdés

Szóval, egy hete nem volt köztünk testi kapcsolat. Tegnap próbálkozott, de nem volt kedvem, mert este 9kor is még telefonált. (Hívta egy ügyfél, munka miatt, nem kellett volna felvennie)

Reggel önkielégítést végzett, majd elment dolgozni. Rákérdezett,hogy van-e valakim. Mondtam, hogy nincs, én őt szeretem. Elmondta, hogy bánja a tegnapi dolog, bocsánatot kértem. Megcsókolt, azt mondta nagyon szeret, és majd siet. Ez volt fél 6 körül. Fél9kor írt egy emailt, hogy "ma már nem találkozunk, mert nem érek rá. pusz".

Felhívtam,kinyomta a telefont. Küldtem neki visszahívós sms-t is, de semmi válasz.

Egész délelőtt bőgtem, gondolkoztam, hogy mivel bánthattam meg. Azt beszéltük, hogy ma bográcsozunk. Ehelyett emailben közli, hogy nem ér rá, és ha hívom, nem veszi fel.

Szerintetek? :( 19L


2010. aug. 28. 11:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak idő kell neki..:/

nemtudom..

tőle kéne megkérdezned,amikor találkoztok.

Most hagyd szerintem

16/L

2010. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

A, Lehet ő ennyire érzékeny, és túl egós ahhoz hogy belássa hogy te nem vagy hibás.


B, Van valakije, és jól jött ez neki.


18/L

2010. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Megkérdezném, de nem tudom hol van. Értem, hogy dolga van, de miért emailben kell közölni? Miért nem hív fel? Miért nem veszi fel a telefont?
2010. aug. 28. 11:32
 4/39 A kérdező kommentje:

Máskor is volt ilyen, de másnap kiengeszteltem.

Sajnos én is arra tippelek, hogy van valakije... :(

2010. aug. 28. 11:33
 5/39 anonim ***** válasza:

Mi az a visszahívós sms?


Egyébként durcizik a párod és így reagálja le, hogy nem volt testiség köztetek 1 hete főleg hogy tegnap kosarat is kapott.

2010. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Én jól felhúznám magam, és egy időre kiverném a fejemből. Ha kíváncsi rám, vagy akar valamit még tőlem, akkor látogasson meg és engeszteljen ki.
2010. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Menzeszem volt, tegnap előtt múlt el.
2010. aug. 28. 11:34
 8/39 A kérdező kommentje:
A t-mobile küld egy sms-t h: "az sms feladója visszahívást kért öntől"
2010. aug. 28. 11:35
 9/39 d,jpt L ***** válasza:
Hogy mire gondolnék? Nem gondolkoznék, többé nem keresném. Még azt sem volt hajlandó elárulni, hogy miért nem ér rá.
2010. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

szerintem ma már ne keresd. írj max. neki egy e-mailt hogy beszélnetek kéne és akkor megbeszélitek a problémáitokat.

ő elmondja hogy kevés a szex te meg elmondod h lehetne megértőbb, meg stb.

2010. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!