Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. ) Bőv lent

Figyelt kérdés
Együt vagyok egy fiuval majdnem egy hónapja . És ö még nem szeret csak kedvel és csak néha hiányzok neki :( nem tudom hogy folytasam-e vele vagy hagyam és keresek mást én 18 vok ö meg 19
2010. aug. 28. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:

őőőőő nem tudom a kérdésre a választ,

De most én jövök ?

Érdekel valakit egy 1997es opel omega mv6 400 000ft ért ? :D

2010. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 hónap után vársz szerelmet? Egyébként meg azt csináld amit érzel, hogy tenned kell. Hosszú távon az lesz a helyes.
2010. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát én személy szerint elhagynám, a szerelem az jön magától és nem egy hónap kell hozzá,sokszor elég pár nap is,szóval hagyd a fenébe
2010. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ha szereted szerintem várd meg a 2 hónapot.ha akkor sincs változás több időt ne pazarolj rá
2010. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem folytasd (: egy szerelem kialakulására nem öt perc szükséges, de ezzel tisztában vagy gondolom. Szerintem ha tetszel neki, ő is neked, akkor biztos lesz valami :) szurkolok. amúgy az is lehet hogy csak félénkebb fiú, és nem tudja te mit gondolsz róla :)
2010. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha 1 hónap után se alakult ki szerelem a fiú részéről, csak kedvelés, akkor nem érdemes folytatni..


én sok embert kedvelek, de nem járok velük.. érted? járni olyannal kell, aki szeret.. :)

2010. aug. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

00:52..

mi is opelt árulunk..

haha xd:D


amúgy meg.. egy hónap nem sok idő,én még hagynék neki időt..

2010. aug. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed és az idő is alkalmas kérdezz rá esetleg,tudom h furán hangzik de kitudja lehet ez segít:)
2010. aug. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!