Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van azután, ha elmúlt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van azután, ha elmúlt a szerelem, és elmúlóban van/elmúlt az abból átalakult szeretet is? Azokra lennék kíváncsi akiknek 5-6-7 éves kapcsolatuk volt és kimúlt vagy most vannak ilyenben és érzik, hogy romlik.

Figyelt kérdés

Szóval azt szokták mondani, a szerelem elmúlik és átalakul.

És mi van, ha megint eltlik sok idő és ez az átalakult szeretet is kopik ?

Ilyenkor jöhet pl. a kikacsintgatás, esetleg megcsalás, eltávolodás ?


2010. aug. 27. 23:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Jé, 25 és fél éves nő vagyok. Ez miből olyan egyértelmű ?
2010. aug. 28. 00:24
 12/20 anonim ***** válasza:
:) Kifejtsem?
2010. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Igen.

Tudom, a kérdés lányos. Sőt, olyan fiatal lányos meg (ál)naiv. De azért legtöbbet nem csitrik reagáltak rá, hanem érett férfiként te. Ezek a dolgok mindenkit foglalkoztatnak.

2010. aug. 28. 00:43
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem lányos meg nem naív.Mondjuk férfi ilyet tényleg nem kérdez az tuti,az ilyen dolgok a nőket jobban foglalkoztatják,tuti többet hangzik el nő szájából hogy "Bárcsak örökre együtt lennénk" mint férfiéból.Nem mintha mi nem gondolnánk rá ugyanúgy :) Nem érkeztek rá ostoba válaszok mert erre nincs mit kötekedni szerintem.Meg a trollok ahogy nézem épp a sündisznók puncijával és az élet egyéb nagy kérdéseivel foglalkoznak :) A nemet már kifejtettem.A kort pedig abból gondoltam hogy...Mivel az ilyesmi érdekel nem vagy már tini,20 fölé tippeltelek alapból aztán írtad az ismerőseid is.Nem tudom igazán elmondani hogy lőttem el...Talán abból hogy az ismerőseidről írtál.. :) Meg nem akartam nagy számot írni hogy ne sértselek meg,a 25 az azalattiaknak nem sértő,a fölöttieknek meg szinte bók :) Meg valahogy úgy voltam vele hogy 30 fölötti nők nem valószínű hogy járnak ide.Kicsit amúgy melankólikusnak tűnik a kérdésed vagy olyan kiábrándultnak.Remélem nem vagy az.Amúgy értelmes kérdésre jó értelmes választ adni holott én is a trollok népes táborát gyarapítom itt általában.Amúgy a gondolkodásod alapján kíváncsi lennék rád,ha gondolod írj valamit privátba.Nem társkeresek csak szeretek beszélgetni normális emberekkel.
2010. aug. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Ja, hát volt valami vicc pár éve is a sünivaginával kapcsolatban, de most nem google-zom ki.


Ok, majd írok, én is társalgok s nem társkeresek; csak most elmegyek aludni. Jó, hogy fiú írt a kérdésemre, kimondottan objektívan válaszoló alanyt kerestem, hogy igazolja az álláspontomat :)).

A nők lapja café vagy mi nekem meg már túl csajos hely lenne,s nem vagyok egy nagy netfórumozó . :)


Amúgy de, melankóliából is írtam. Bár sose volt 5-6-7 éves kapcsolatom. Hát így nyerjél a lottó, a jó kis női megérzéseiddel .:)

2010. aug. 28. 01:37
 16/20 anonim ***** válasza:
Női megérzés köszi :) Nem nyerek sose sehol ez az én átkom...Egyszer egy chipseszacskóban nyertem 200 ft-ot és azt is elhagytam... :) Próbálok amúgy odafigyelni az emberekre körülöttem és kiismerni őket minél jobban,az a fajta vagyok aki mindig mindenről többet akar tudni.Hát ha eszedbe jut még valamikor akkor írj nekem egyszer.Nem felejtek :)
2010. aug. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

NEkem 5 éves kapcsolatom volt, és pont emiatt szakítoot velem a párom mert már nem érezte a lángolást. Az első 3 évig érezte aztán csak szeretetté alakult. Utána az is kihunyt belőle. Én azóta is érzem a szerelmet is, a szeretetet is , ő kevesebbet tett a kapcsolatunkért és hagyta kihűlni. Amikor elhagyott azért hagyott el mert úgy érezte nem akar megcsalni, már jött egy másik akibe szerelmes lett. ( tartott nekik 3 hónapig, aztán jött az újabb ismét 4 hónapig, majd mégegy kapcsolata volt, azzal másfél évig volt együtt de aztán ott is kihűlt a szrelelem. )

Most 5 év után visszajött hozzám, hogy a szerelemet nem érzi de szexuálisan vonzom, ami haladás mert a végén már az se volt...

Most csak a szeretőjének tart...

Holott tudom, más is lappang legbelül neki.

Ő még mindig azt az álmot kergeti hogy húúúúú, majd full szerelmes lesz és éveken át ezt fogja érezni de saját magának se tudja bevallani hogy ez nem lesz így soha, bizonyos idő után át kell alakuljon szeretetté és ez így van jól.

Vagyis tudja ő, ezért jött vissza hozzám, csak még idő kell hogy ezt a sokkot harmincéves dalia legény ként feldolgozza... :)

30L

2010. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kiábrándító az egész kapcsolatosdi. Többféle természetű sok éves kapcsolatban is éltem már, de mindig egy volt a vége. A VÉGE. Meg kellett szakítani mert ha érzed hogy szar akkor a maradék 30 évedet már csak nem így akarod leélni!

Bár valószínüleg egyénfüggő, mert exem nagyszülei 50 éves házasokként boldogok, szeretik, tisztelik egymást és még szexelnek is!!!!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Mesélnél erről kicsit bővebben, ha van időd ? Mármint a többféle alatt milyen paramétereket értesz ?

Tényleg kíváncsi vagyok :)

2010. szept. 7. 00:26
 20/20 anonim ***** válasza:

"Mesélnék" :)


a, minden jóval ellátott / testi-lelki biztonság,egy fajta családpótlék kapcsolat/ a rokoni palettám sajni alig 2 fő/ aztán sok év után nem éreztem úgy hogy folytatni kellene.


b, több kis apróbb külső alapján választott fellángolásos kapcsi- elmult a szerelem és annyi:))


c, hatalmas nagy szerelem (külső -belső jó tulajdonsággokkal rendelkező ffivel+ sok közös élmény és múlt) sokéves kapcsival: megszokássá vált ez is ami aztán csúnyán ért véget - döbbenet


d, új mostani több hónapos kapcsi : igazi szexorkán, szeri is van minden van, ennek még nem látom a végét mert ezt a másik fél folyamatos an karban tartja:))))))) de nincsenek már túl nagy reményeim az előző kapcsikból okulva, érted...


Ilyesmire gondoltál? :))))))

2010. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!