Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van azután, ha elmúlt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van azután, ha elmúlt a szerelem, és elmúlóban van/elmúlt az abból átalakult szeretet is? Azokra lennék kíváncsi akiknek 5-6-7 éves kapcsolatuk volt és kimúlt vagy most vannak ilyenben és érzik, hogy romlik.

Figyelt kérdés

Szóval azt szokták mondani, a szerelem elmúlik és átalakul.

És mi van, ha megint eltlik sok idő és ez az átalakult szeretet is kopik ?

Ilyenkor jöhet pl. a kikacsintgatás, esetleg megcsalás, eltávolodás ?


2010. aug. 27. 23:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az a pillanat amikor az ember élete legnagyobb döntését hozza meg...Folytassa úgy hogy nem lesz már olyan mint az elején volt vagy égesse fel.Nekem 6 évem volt,felégettem,nem úgy ahogy kellett volna de nem is bántam meg,nem volt jövője se a dolognak.A megcsalás stb nem tesz boldogabbá szerintem mert az csak egy szükséglet kielégítése illetőleg annak bizonyítása hogy a párodon kívül az ellenkező nem egyéb tagjai is kívánnak még.A legtöbb ember rosszabbul érzi magát utána,nem jobban.Semmi sem örök,az élet ilyen.Hozni kell egy döntést,de ha az ember aképp dönt hogy nem folytatja,a következővel töltött 5-6-7 éve után is döntenie kell majd.
2010. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szia

Én (nő)úgy vagyok vele akit valaha szerettem azt még most is szeretem valahol mindegy hogy 15 éve volt párkapcsolatom vele. Tehát nálam a szerelem átmegy szeretetbe és nem kopik.

Viszont az utolsó exem akivel 7 évig voltam együtt záró akkordként nekem jött, így azt feltételezem nála miután lecsengett a love, azután a szeretet is nyilvánvalóan. szóval embere válogatja,

2010. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Mennyi idő múlva érezted, hogy a kezdeti szerelem szeretetté alakult, s aztán mennyi év múlva érezted, hogy ez az átalakult szeretet is megváltozott ? És hogy neveznéd az ez utáni "harmadik " fázist és az mennyi idő volt ? Ebben a "ázisban" mit éreztél a párod iránt?

(Bocs a hülye megogalmazásért.)

2010. aug. 27. 23:53
 4/20 A kérdező kommentje:
Ja, az elsőtől kérdezem.
2010. aug. 27. 23:54
 5/20 anonim ***** válasza:
Mi nagyon(inkább túl)sok időt töltöttünk együtt.Olyan 3 év múlva inkább szeretet volt az már,aztán kikopott az is.Igazán akkor vettem ezeket észre mikor azt éreztem hogy nem érdekel amit mond,nem is figyelek rá csak akkor válaszolok amikor kell és ez magától jön.Aztán már az se érdekelt ha észrevette...:) Nekem kell a lángolás szóval ezt nem bírtam tovább csinálni.Lehet egyedülállóként halok meg vagy fel kéne nőjek és elfogadni hogy az élet ilyen.Amúgy marha rossz volt ezeket a dolgokat tényként kezelni és rájönni hogy ennyi volt.
2010. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem évekről meg fölösleges beszélni ezzel kapcsolatban mert biztos van aki évek után is szereti a párját mint az elején(amit ugyan nem hiszek el de mindenki ezt mondja)Hogy a harmadik fázist minek nevezném?Közhelyes de talán az "ÉLET" a legmegfelelőbb szó rá.Csak nekem ez valahogy már nem ment,de mire mi addig jutottunk addigra már annyira elegünk is lett egymásból,annyi volt a méreg és harag hogy a visszaút lehetetlen volt.Amúgy mi a problémád kicsit konkrétabban mert érdekelne ha leírnád. ???
2010. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kösz.

És mit gondolsz arról, amit szoktak mondani, hogy fel kell dobni, életben kell tartani a kapcsolatot ...stb. ?

én ilyenkor őszintén szólva kicsit erőltetettnek érzem az ilyen tanácsokat, nem hiszek abban, hogy ezt a "természetes kopási folyamatot" ellnsúlyozni lehet több közös progammal meg szexi fehérneművel meg a többi mittudmén mivel.

Szerinted ?

2010. aug. 28. 00:05
 8/20 A kérdező kommentje:

Nincs senni problémám, épp nincs senkim, csak filózok az ilyen kérdéseken.

Én azt látom a környezetemben, hogy a kapcsolatok manapság 5-8 évig tartanak és szerintem az utolsó időkben már inkább rossz mint jó, de az emberek ezt nem nagyon mondják ki elég sokáig.

2010. aug. 28. 00:08
 9/20 A kérdező kommentje:

Második, ha megkérdezhetem : Te akkor ugyanolyan jónak érezted teszem azt a 2. évet is, mint a 7.-et ? Csak volt valami romlás az évek előrehaladtával, nem ?


Szerintem meg igenis meg lehet unni egy embert 6-7 év után,akkor is, ha ragaszkodunk meg kötődünk hozzá. Nem lehet olyan izgalmas, mint 2-3 év után.

2010. aug. 28. 00:15
 10/20 anonim ***** válasza:

Eléggé egyformán gondolkozunk.Nem hiszem hogy egy nővérkeruha vagy egy szexis fehérnemű marhára be fog izgatni 6 év után,mikor az első évben az ember teker mint a nyulak,vesz a barátnőjének kétmillió-ötszázezer bugyit(én legalábbis)mint ahogy a barátnője is ilyenekkel lepi meg.Azt inkább szeretem ha csinosan öltözik ha megyünk valahova és a végén otthon én bontom ki - de X éven ez se segít sokat.Mivel ilyenkor az ember nem nagyon tud a másiknak újat mondani,mutatni már a megoldás lehet egy gyerek ami az egészbe valami színt visz,ami csak akkor jó döntés ha a kapcsolat egyébként jól működik,vagy a közös programokat ismerősökkel együtt jó tervezni mert akkor lesz miről beszélni megint,francot nem ér ha az ember elmegy kettesben a Balcsira tizedszer is.Tisztelni kell a másikat annyira hogy úgy élhessen ahogy szeret,maradjon ideje magára és a háttérben ott lenni annyira hogy tudja hogy vagyunk.A nagy dolgokra meg meglepetésekre meg ilyenkor kár olyan húdejajjde készülni mert a leglehangolóbb ha hazamész szép új hajjal csinin szexi fehérneműben vagy fél nap főzöl a barátnődnek hogy nagyon örüljön amire mi a válasz?Sose az amit remélsz.A nők általában jobban értékelik az ilyesmit a férfiak azt nem veszik észre ha a hajad színe megváltozott :)

Amúgy nő v. férfi vagy?Ha tippelnem kéne olyan 25 körüli nő.Elárulod? :)

31 F

2010. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!