Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy itt GyIK.hu-n rátalálok a párom kérdésére?

Figyelt kérdés

Elolvastam a párkapcsolatok témakörben egy kérdést,egy fiú írta,aki panaszkodik a mostani helyzetére,mert van barátnője,de közben más is tetszik neki.A leírása alapján olyan,mintha a barátom írta volna,csak a gond az,hogy nekem ilyesmiről elfelejtett beszámolni...

Most írtam neki pü-t,szerintetek vissza fog írni,ha ő az?(az e-mail címemet látni fogja,ha megkapja az üzim)


2010. aug. 27. 23:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is őszinte vagyok de szerintem ha én írtam volna ki a kérdést akkor letagadnám.
2010. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

LEhet letagadta, honnan tudod?

Én enm bíznék benn ennyire vakon, nagyot koppanhatsz!

Csinálj egy kamu e-mailt, jelöld be azt ide e-mail címnek és akkor azt fogja kiírni neki és írj üzit neki.

Így kifaggathatod, persze csak ügyesen... :)

2010. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem minimális az esélye, bár én egyszer nővérem kérdésére találtam rá.
2010. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

09:56


Biztos,hogy nem a barátom írta ki,ugyanis a kérdés írójától kaptam a egy pü-t,mert írtam neki előzőleg(és természetesen láttam az e-mail címét is).


Aki meg itt szurkol,hogy "koppanjak",meg hogy ne higgyek a barátomnak,na azok tehetnek egy szívességet.

Én ismerem a barátomat,és tudom,hogy őszinte lenne hozzám,még ha fájdalmat is okoz vele.

Igen,írtam itt a fórumba,hogy volt már olyan,hogy tetszett neki valaki(egyszer régebben),de azt is szerintetek honnan tudom?Elmondta.És azt is,hogy nem volt komoly,egyszerűen csak szépnek találta a lányt.


A kérdést illetően meg tévedtem,van ilyen.

2010. aug. 29. 08:26
 15/15 A kérdező kommentje:

Most gondolkodom...ti ennyire szemetek lennétek a barátnőtökkel,akivel évek óta jártok?Kamu e-mail cím,meg kamu névvel kifaggatás?Nem vagytok képesek felfedezni valakinek az arcán és a hangjában a hazugságot?

Mert nekem is sok rossz tapasztalatom van már férfiakkal kapcsolatban,de mindössze egy olyan szemétládát ismertem,aki mindenfélét összehazudott,én meg elhittem neki,mert szerettem.(de a hazugságot akkor is felismertem,csak nem volt erőm a szakításhoz)

Szóval adnék egy jó tanácsot!Ha már azt érzed,hogy a párod

rosszul viselkedik veled,füllent,sumákol,akkor egyenesen kérdőre kell vonni,s ha kétségeid vannak afelől,hogy igazat mond-e,akkor el kell hagyni.Nem kell nyomozgatni,meg szívatni álnéven,meg szövetkezni ellene..

2010. aug. 29. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!