Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy itt GyIK.hu-n rátalálok a párom kérdésére?

Figyelt kérdés

Elolvastam a párkapcsolatok témakörben egy kérdést,egy fiú írta,aki panaszkodik a mostani helyzetére,mert van barátnője,de közben más is tetszik neki.A leírása alapján olyan,mintha a barátom írta volna,csak a gond az,hogy nekem ilyesmiről elfelejtett beszámolni...

Most írtam neki pü-t,szerintetek vissza fog írni,ha ő az?(az e-mail címemet látni fogja,ha megkapja az üzim)


2010. aug. 27. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem nagy rá az esély hogy ő az, de én már többször is találta rá itt ismerősre, szal lehet hogy tényleg ő az...
2010. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJJJJJJJJÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!

Ha ő az balhéztok nekünk nyilvánosan? :D

2010. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2010. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bocs, nem erre gondoltam...:D
2010. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2010. aug. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nkm tamadt egy otletem amivel ezt kideritheted, bar lehet h van benne hiba.

Letoltesz egy progit ami IP cim alapjan megmondja neked, h az illeto gepe hol talalhato amirol ir neked (a varost biztos megmondja, de meg lehet az utcat hazszammal is).Nah de ehhez kell beszelges a illetovel, vagy kuldj neki egy file-t.Ehhez jo lenne csinalj egy fake e-mail cimet es arrol irjal neki privit es ha valaszol akkor asszem a progi ezeket le tudja nyomozni es kideritheted h ez a baratod-e.

Persze a legegyszerubb ha kiszeded belole az msn cimet, bar lehet h o is fake-t ad meg szal megint a progi segitsegere lesz szukseged.

Nezz utana az ilyen progiknak es probald meg ha gondolod.

Sok sikert!;) 17F

2010. aug. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bumbi02 ***** válasza:
és hogyan szürted ki h szerinted a pasid lehet az?
2010. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is találtam már itt ismerőst pedig a több 100.000 felhasználó közül kicsi rá az esély.
2010. aug. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

00:02


Igen,erre gondoltam.


00:12


Jó az ötlet,meg nekem is eszembe jutott a Ghost Keylogger nevű program,de ezek nekem túl sunyi megoldások.Ha úgy lesz a helyzet,akkor úgyis rá fogok kérdezni a barátomnál,ő pedig nem fog hazudni,mert nagyon őszinte(ilyen téren is).


00:21


Onnan,hogy a barátommal mi is 3 éve vagyunk együtt,és már volt hasonló eset,hogy tetszett neki valaki,és akkor is észrevettem.Mostanában is észrevettem rajta valami furcsát,csak nem gondoltam volna,hogy megint ez állna a háttérben.

Amúgy az időpont is stimmelt,amikor a kérdés íródott,ugyanis ma nem volt velem,és azt is tudom,hogy miért csak most írta ki a kérdést,amikor már hónapok óta tetszik neki az a lány.És persze a szöveg stílusa is nagyon rá vall.

De még nem vagyok biztos a dolgomban.Majd meglátjuk.


Köszi a válaszokat azért!


Utolsónak:


Valóban ennyi felhasználó lenne az oldalon?

2010. aug. 28. 08:54
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem bírtam ki,rákérdeztem a barátomnál,most beszéltem vele telefonon,és NEM Ő ÍRTA KI A KÉRDÉST!!!!!! :) :)

Nagy kő esett le a szívemről..

2010. aug. 28. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!