Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puszedli1996 kérdése:

Szerintetek szeret még?

Figyelt kérdés
A barátom most volt volt éppen beteg..mindennap ott voltam vele borogattam ha láza volt meg ilyenek.Kb.4napja nem beteg és azóta alig szól hozzám igaz,ha egyedül vagyok oda jönn megölel kérdezi,hogy mi a bajom de ha velem van nem nemvet olyan sokat mint másokkal velem lehet a baj?Kérlek segítsetek.
2010. aug. 27. 22:50
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsii.. *nem nevet
2010. aug. 27. 22:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Öleld meg te és kérdezd meg mi a baj:D amúgy meg miért nem beszélitek meg hogy többet foglalkozzon veled meg kérdezd meg hogy miért változott meg a betegség-e az oka vagy talán más??!! gondolkodj te is ilyesmin:D:D
2010. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja és nem akarlak megbántani meg semmi de az egyik barátom aki lány most szakitott barátjával vagyis barátja vele mert a lány beteg volt... és ki szeretett belőle:/
2010. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk itt forditva van:D
2010. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meglöletem már de azt mondta,hogy semmi baja. azt mondja,hogy még nincs olyan jól de még szere.de nemtudom..köszönöm.:D
2010. aug. 27. 22:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet majd az idő javít ezen a gondon remélem minden rendben lesz ;)
2010. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És mindig mondom neki,hogy "Nem akarlak elveszíteni" Akkor mindig vagy megölel vagy megfogja a kezem és mondja,hogy "Nem foglak elhagyni soha"
2010. aug. 27. 22:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát azt énis.:D
2010. aug. 27. 22:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak lenne barátnőm:D:D
2010. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet rossz ötlet, de én most megvárnám amíg ő keres. De ahhoz nagyon türelmesnek kell lenned :) És ne mondogasd, hogy szeretlek ÖRÖKKÉ stb.
2010. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!