Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit gondoltok akkor ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok akkor ha egy lányt fogdostok? :D

Figyelt kérdés

Voltam egy buliban ahol különféle játékokat játszottunk. Az egyik ismerősöm (pasi) azt a feladatot húzta, hogy "Ő egy orvos, és vizsgálja meg a párját", aki én voltam. (lány). Megvizsgált :D de olyanokat kellett csinálnia, hogy a bordáimat megfogdosni, a hasamat megnyomkodni, a légzésemet megnézni(az arcomhoz hajolt) a csípőmet/derekamat megfogni, a combjaimat.


Egy pasi ilyen helyzetben mit gondol?


2010. aug. 27. 21:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha látványosan nem szólalt meg akkor vagy hülyén érezte magát, mert manapság az ilyen diszkótaknyoknál milyen dolog az hogy valaki nem akar rácsapni a másik seggére, de lehet az is hogy arra gondolt, hogy te arra gondolsz, hogy nem meri, és ezért hülyének nézed, vagy az is lehet hogy pusztán nem volt mondanivalója.. a lehetőségek tárháza végtelen.. ezt már sosem fogod megtudni :)
2010. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 emberke ***** válasza:
az hogy csöndes az nem zárja ki azt hogy nem lehet kanos sajnos énsem tudok többet mondani az elöttem szólóknál minthogy vagy meg akar téged dugni vagy azt hogy hagyanak már békén csinálom
2010. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat :)
2010. aug. 27. 22:03
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

99% hogy a szexre gondolt..ezen nicns mit szépíteni. Sőtt probléma sincs vele...a fiúknak, csak nagyon kevés része tudja ilyenkor tűrtőztetni magát...ez sajnos így van. Kamasz korban a fiúka faszuk után mennek..azután pedig, vagy érettek lesznek és rájönnek, hogy modnjuk más is van a lyukon kívül, vagy megragadnak ezen a szinten. Ami elég gyakori a mai világban.


De sokkal jobb választ lehetne adni, ha megmondanád h te mit érzel a fiú iránt =)

2010. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Hát nekem ő nagyon tetszik :D De nem tudom ő mit gondol rólam. Sokszor volt hogy nézegetett engem pl múltkor is elég távol ültem tőle és mikor ránéztem láttam hogy a fejét nem fordította felém, de a szeme sarkából engem figyelt. Persze azután rögtön elpillantott. Meg van sok olyan apróság amiből azt gondolhatnám, hogy érdeklem, de ezeket a dolgokat lehet csak bebeszélem magamnak, mert szeretném ha érdekelném őt.
2010. aug. 27. 22:57
 16/25 A kérdező kommentje:
Mert amúgy semmi olyan dolgot nem lép amiből egyértelmű lenne, hogy érdeklem. Eddig akiknek tetszettem (illetve akiről tudok) azok elkérték a számomat, randira hívtak stb- De ő semmi ilyesmit nem csinál.
2010. aug. 27. 22:59
 17/25 anonim ***** válasza:

arra hogy égve hagytam a gázt?

vagy vajon mit szolna ha helyben megcsokolnám?

hmmmm de jó

vajon mi lesz a patkányok közt mai epizodjában?

ha midnen relativ akkor a relativitás is realiv mindennel?

ha 6 a harmadikon 216 akkor 216 a harmadikon az ...

ha msot gyorsan letapizom 7 re már a boltban vehetem a söröm,meg popkornt 8 ra meg már othon is vagyok a mecsre

vagy..

vajon az Acidum acetylsalicylicum az acetilszalicilsav analgetikus, antipiretikus, antiflogisztikus hatása az intakt molekula acetil és szalicilát részének valamint az aktív szalicilát metabolitnak egyaránt köszönhető,vagy csak a vérlemezke-aggregációt gátló hatás az ami ösze tartja a kényes anyagot?

2010. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Mert gondolom "fél" töled.Gondolom Te egy szép,csinos lány vagy,ő meg ilyen átlagos és nem tudja h Te neked tetszik e Ő.Próbálj meg lépni Te is,aztán ha mégsem tetszel neki akkor bumm.Ennyi.Nem fog összedőlni a világ utánna;)

Csak bátran;)

F/17

2010. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy én egyáltalán nem tartom magam szépnek és csinosnak. Sőt, önbizalmam nulla, ezért is lenne hihetetlen ha végre olyannak tetszenék aki nekem is tetszik...Mondjuk az tény, hogy vannak nálam rosszabbak is, szóval átlagos vagyok. Amúgy 2 évvel idősebb vagyok nála, nem tudom ez számít-e.


Hogyan próbáljak meg lépni? Mi az ami nem túlságosan nyomulós, de azért rájöhet, hogy tetszik?

2010. aug. 27. 23:26
 20/25 anonim ***** válasza:

Figyelj...eddig nekem mindig idősebb láynok tetzsettek nekem, és szerintem a fiúk jobban örülnek, emg nagyobb önbizalmat ad az hogy ha egy idősebb lány közeledik hozzánk.

+ biztos h csak ideges volt, mert azért én is ideges lennék kcisit, ha egy idősebb láynt tapogatnék =)

2010. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!