Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit gondoltok akkor ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok akkor ha egy lányt fogdostok? :D

Figyelt kérdés

Voltam egy buliban ahol különféle játékokat játszottunk. Az egyik ismerősöm (pasi) azt a feladatot húzta, hogy "Ő egy orvos, és vizsgálja meg a párját", aki én voltam. (lány). Megvizsgált :D de olyanokat kellett csinálnia, hogy a bordáimat megfogdosni, a hasamat megnyomkodni, a légzésemet megnézni(az arcomhoz hajolt) a csípőmet/derekamat megfogni, a combjaimat.


Egy pasi ilyen helyzetben mit gondol?


2010. aug. 27. 21:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Kanos lesz
2010. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondolatolvasó vagyok: a Call of Duty: Black Ops-on járt az esze.
2010. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Foglak duglak :D
2010. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
:D "de beraknám neked hugi..." ;)
2010. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Na de komolyan már...
2010. aug. 27. 21:37
 6/25 A kérdező kommentje:

Amúgy láttam rajta, hogy néhányszor a melleimet bámulta, de amúgy elég határozottan nyúlt hozzám. :D

Elég ciki helyzet volt. Főleg a részemről...

2010. aug. 27. 21:38
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan kanos lesz ez miért hihetetlen számodra? Biztos nem romantikus hangulatba kerül az 100% hanem elkapja a kangörcs..első voltam ismét.
2010. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

attól függ hova nyúlok

lehet "hmm, milenne ha kicsit beljebb is megvizsgálnám hmm? :)"

vagy "najóvan, fogdosom mit röhög már az a fogatlan kö*ög a sörével, inkább adná nekem"

de lehet "édes istenem, miért kell nekem minden szarba belenyúlni"

2010. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hát ez elég egyértelmű, egyetértek az előttem hozzászólóval, miszerint - nagy valószínűséggel - kanos lesz. Hány évesek vagytok egyébként?
2010. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

De ő nem olyan :D

Ő olyan csöndes, visszafogott cuki fiú :D Jó persze, ez nem zárja ki, neki is lehetnek ilyen gondolatai.

Meg nem láttam rajta, hogy zavarban lett volna, mert olyan határozottan nyúlkált :D meg a végén az egyik haverja mondta mikor felkeltem, hogy na most csapj a fenekére, és akkor poénból úgy csinált mint aki rácsap. De amúgy nem nyúlt hozzám meg semmi ilyesmi. És meg sem szólalt utána egy darabig. :

2010. aug. 27. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!