Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktál a pároddal a mensturác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál a pároddal a mensturációs napokon szeretkezni?

Figyelt kérdés
Persze nem ajánlatos, mert nagy a fertőzés kialakulásának kockázata és sokak szerint ilyenkor gusztustalan, de úgy értettem olyankor, mikor már egyre kevesebb van már a vége fele.
2010. aug. 27. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mindig, de mivel távkapcsolat, előfordult már és nem csak a végefelé.
2010. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Beatrix17 ***** válasza:
Nekem3napig tart,mióta szaporodás gátlót használok.De régen 5-6nap volt.Ennyi idő sex nélkül,ha együtt élsz valakivel??Biztos nem!Mi sexelünk!
2010. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szeretkezünk, hiszen sok módja van annak, de persze bugyi rajta marad. Máshogy eszünkbe sem jutna.
2010. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem!! Nekem nem is esne jól.. teljesen érzékeny a hüvelyem ilyenkor, arról nem is beszélve h a méhszáj a menzesz alatt a szokásosnál sokkal jobban "kinyílik".. és könnyen elkaphatsz bmit.. szerintem pasi szemmel sincs benne semmi vonzó.. épp ellenkezőleg..


27/L

2010. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szaporodás gátlót?! xD végül is így is meg lehet fogalmazni :D
2010. aug. 27. 16:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4 napos szokott lenni,és ez idő alatt csak az utolsó napon szoktunk szeretkezni
2010. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

utolsó napon , mert nem bírunk ki 5-6 napot nélküle .

bár most egyéb okok miatt kénytelenek leszünk 1-1,5 hetet kihagyni :(

2010. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam szexelni vele,mer miért hagynánk ki.

Legutóbb gumi nélkül szerettem volna olyankor de sajnos nem tudtunk találkozni.De ha mindketten tiszták vagyunk mit kapnánk el egymástól? Semmit!

2010. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyengébb napokon gumival
2010. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem szedtem gyógyszert addig tudtunk úgy is szexelni. De mióta szedem nekem sokkal érzékenyebb mindenem, így csak akkor szeretkezünk amikor már elmúlik vagy ha csak kevés van már.
2010. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!