Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hiv a párotok telefonon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hiv a párotok telefonon, akkor fel szoktátok venni és ha nem veszitek fel annak mi az oka?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Félek, hogy az adóhatóság az.
2010. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hány %-ban veszitek fel ill.nem veszitek?Mondjuk ha már egy órája hiv!
2010. aug. 27. 15:29
 3/12 anonim ***** válasza:
hát miért ne venném fel.....???????
2010. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Foorty ***** válasza:
Elösszőr felveszem és megmondom, hogy nem érek rá, másodszor kinyomom, harmadszor lehalkítom és utánna már nem számolom hányszor hív... Mi a következménye? Még többször hív.... Ja meg leordítja a fejem, hogy sosincs rá időm.
2010. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mindig felveszem max akkor nem ha nem hallom vagy ha épp van valami küldés :D akkor visszahívom később
2010. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Attol függ,hogy mit csinálok,Pl:alszok,+csalom=nem veszemfel

PL:ezem,iszom,dinom dánom=felveszem

2010. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor az enyém biztos csal,mert kb.1 órán keresztül hivtam és b@szta felvenni.
2010. aug. 27. 15:36
 8/12 Foorty ***** válasza:
Szerintem is ígyvan.. ha valaki nem veszi fel a telót, akkor tuti megcsal... :P
2010. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De minek hívod egy órán keresztül???! Nyilván látta, hogy kerested, majd ha ráér visszahív. Én utálom, ha egymás után többször is csörgetnek, ha tudom, úgyis felveszem, ha meg nem akkor úgyis vissza hívom függetlenül attól, hogy egyszer keresett, vagy ötvenszer. Mondjuk, ha háromnál többször hív, már igen ideges leszek...
2010. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a gond h nincs pénz a kártyáján én meg azért keresem mert fontos!
2010. aug. 27. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!