Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen lehet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lehet ez a lány?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki régóta tetszik nekem, de sajnos esélyem sincs nála, mert van egy gyönyörű bnője. Tegnap pont abba a fagyizóba ültek be, ahová mi is és figyeltem (főleg a lányt). Ilyen gyönyörű babaarcú, szőkehajú lányt még soha nem láttam. Elképesztően szép volt, de tényleg, irigylem is egy kicsit. :) És tökre meglepődtem, mert azthittem, hogy egy ilyen nyafka kis cicalány lehet, de nem az, sőt még komoly is volt. Meg nem is értem, hogy egy ilyen lánynak, miért ilyen egyszerű srác kell, mert az. Nem az a mai divatmajom meg minden, ezért is tetszik nekem annyira, mert komoly és nem majmolja a divatot. Szerintetek így a leírtak alapján milyen lehet az a lány? És szereintetek van esélyem a srácnál?
2010. aug. 27. 14:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
hagyd a srácot békén, ribanc...
2010. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok a gimiben voltak "nagymenők" a "nagymenő" fiúk között. Miután rájöttek mekkora k*rvák az egyszerűbb fiúkat kedvelik. (Gondolom én)
2010. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ribanc? :O Miért, mert tetszik egy srác, akinek van barátnője? :S Nem mondtam, hogy azonnal közéjük fogok állni, csak érdekel, hogy van-e nála esélyem. -.-''
2010. aug. 27. 14:36
 4/19 anonim válasza:
mért lenne ribanc? nyilván nem arra gondolt h elcsábítja meg ilyenek... am meg ird le h te milyen vagy mert igy elég nehéz dönteni h lenne e esélyed nála.(:
2010. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát ők már nem gimisek, mind a ketten egyetemisták, asszem most másodévesek, de a középsuliban jöttek össze még, akkor voltam én elsős.
2010. aug. 27. 14:38
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egy komoly szép lány lehet.Nem akarlak elszomorítani,de most még nincs esélyed,bár bármi meglehet!Lehet,hogy csak a lány kihasználja a fiút,mivel hogy ugy látod hogy nem ér fel hozzá a pasi,nem divatozik stb.De lehet egy időtunát volna esélyed,HA csak kihasználja,de ez sem biztos!Szerintem várd a megfelelő alkalmat.Ha most nyomulnál,és folyton a nyakán lennél,szerintem megutálna,és később sem volna semmi esélyed.Így még lehet,hogy lesz idővel,vagy akár most is.Bármi közbeléphet.Csak várd a megfelelő alkalmat ;)


14/F

2010. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Barna hajú, barna szemű...tehát pont a barátnője ellentétje kb. :D De azért nem tartom magam csúnyának, csak az tény, hogy az a lány gyönyörű!
2010. aug. 27. 14:39
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha jól szopsz, lehet esélyed.
2010. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
szallj le roluk mar most sztem :)
2010. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jah!!Hogy már régebbtől....így már minden más.Előzo voltam.
2010. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!