Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy visszaszerezzh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy visszaszerezzhem? :' ( Részletek lent

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kicsit több mint fél éve vagyunk együtt.Vagyis úgy néz ki hogy már csak voltunk :'(

Én mindig is nagyon szerettem,és még most is nagyon szeretem,és nem akarom hogy vége legyen.Azt mondja h ő is szeret,és én ezt el is hiszem,de mostanában többször is szó volt szakításról,mert nem tudtunk annyit együtt lenni amennyit szerettünk volna.És majdnem mindig azért nem tdutunk együtt lenni,mert a szüleim nagyon szigorúak,és volt hogy nem engedtek meg ezt-azt.Viszont én mindent megtettem hogy ez megváltozzon,azonban sokzor sokat változtak a dolgok,és most nagyon kiborult a párom,és szakítani akar.Kérlek segítsetek,hogy mit tehetnék,hogy visszaszerezzem :(

Még 1 verset is írtam,de nem merem neki odaadni,mert nagyon haragszik most,a telefont se mveszi fel,meg semmi :(

Légyzives segítsetek!


2010. aug. 27. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyen hosszút nem olvasok el, de egy dugás mindig segít
2010. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem menny el hozzá és próbálj vele beszélni mond el az érzéseidet és hogy nem akarod elveszíteni öt
2010. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elmennék,de azt mondta h se ő ,se az anyukája nem akar engem többet ott látni :(

Az anyukája azért mert a lánya sokat sír miattam,ő pedig azért mert hát nagyon mérges :(


Nem hiszem h a "dugás"lenne erre a megoldás.Egyrészt szeretkezni szoktunk,másrészt pedig sztem ezt ink megbezsélni kéne vhogy :( Csak ne mtudom hogy hogy...:S

2010. aug. 27. 12:54
 4/6 Foorty ***** válasza:
Jajj de nyálas és érzékeny vagy.... Én szerintem (ne legyen igazam) a lány nem igen bírja már ezt gyomorral, túl csöpögős vagy lehet ééés, hogy ne bántson meg így szakít veled! és jegyezd meg: A Szeretlek, mint szó semmit nem jelent, tettek bizonyítsák és ne szavak... Azért sok sikert.
2010. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan a szüleid miket nem engednek meg? AMúgy ha a szüleid a hibásak és nem te akkor a lánynak megértőnek kéne lenni nem pedig sértődősnek főleg akkor ha tényleg mindent megteszel érte.Beszéljétek meg ezt a dolgot mindenképpen és ha még mindig nem hajlandó békülni akkor nincs értelme tovább erőlködni akkor sem ha nagyon fáj neked:(
2010. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mostanában egyre kevesebbet tudtunk együtt lenni,mert szüleim rám sózták a kistesómat,h vigyázak rá délutánokat...segítsek neki ebbe-abba,és mindig akkor amikor Vele lehettem volna...:(

És megértő is,de nagyon sezretne velem lenni,és nagyon fáj neki h nem tudunk annyit amennyit akarunk :(

2010. aug. 27. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!