Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt olyen kapcsolat, hogy úgy mentetek szét, hogy még szerettétek egymást?

Figyelt kérdés
Olyan esetekre gondolok, hogy pénzügyileg nem lehetett tovább bírni, vagy a távolság miatt vagy más egyéb okból...(de nem megcsalás,veszekedés,kiszeretés stb.). Ezekután volt, hogy újra összejöttetek? Kort is írjanak a normálisa válaszolók, légyszíves!
2010. aug. 27. 12:03
 1/7 A kérdező kommentje:
elnézést a hibáért. *olyan
2010. aug. 27. 12:03
 2/7 anonim ***** válasza:
volt
2010. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen. hirtelen felindulás, veszekedés, majd a fejéhezvágtam (indulatból) hogy költözzön el. el is ment másnap. ennek 8éve azóta sem találkoztunk, de az utolsó levelében megírta hogy szeret,(és bevallom én is szerettem) 36F
2010. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt. És nagyon fááj is :S Mert ő messze lakik mint én és a suli a tanulás nem teszi lehetővé hogy találkozhassunk sajnos :S És hidd ez nekem nagyon fáj de mindig arra gondolok hogy lesz más aki jön és talán szebb jobb lesz :S
2010. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommenteket.

én főként olyanra gondoltam, hogy késöbb mégis újra összejöttetek, amikor mondjuk a távolságot sikerült leküzdeni.

2010. aug. 27. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Nagyon szerettem mint embert, de rájöttem, hogy nem illünk össze mint pár. Fájt a szakítás, utána még hónapokig. 1 éve szakítottunk kb., nagyjából most kezdem érezni a kötődés végét. De megérte!!! 24f
2010. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem:S hát az a lényeg h lassan már jólvagy:)
2010. aug. 27. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!