Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála? :$

Figyelt kérdés
Egy srác aki eggyel felettem jár nagyon helyes és minden szünetbe nagyon szokott nézni. de szerintem nem tetszek neki. nem tudom. de amikor oda akarok menni hozzá mindig elmegy máshova. mintha kerülne :S segítsetek légyszíves. mert én ezt nem értem.
2010. aug. 27. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sem értem :$

De nem gondolod h azóta már van vkije? mert suli azért elég régen volt.. :$$$$$

2010. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bisztos tetszel neki azért néz megazért megy elmert félénk :dsarokba kell szorítani :D
2010. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szazsi94 válasza:

Nincs egyértelmű jelzés,hogy teccenél neki..ezekből, hogy figyel soakt az jó jel..de hogy elmegy:O..hát kicsit alamuszi:D

Ha nem megy oda..ne csinálj hülyét magadból:)

De ha van haveri társaság ami közös..kerülj oda néha néha:P hátha szóváltásba kerülsz vele:) és meglátja,hogy nem kell tőled félni:D és hátha lép;P

2010. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!