Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl szép hogy igaz legyen?

Figyelt kérdés
Lassa 10 hónapja vagyunk együtt a barátomal, minden rendben van, nem tudok olyan dolgot mondani amibe bele lehetne kötni a kapcsolatunkal kapcsolatba. Nagyon szeretem, ö az elsö olyan pasi akit nem untam meg 2-3 hónap után. Félek hogy ez az egész túl szép hogy igazlegyen, és egy idő után kikel magábol, vagy valami. Lehet hogy hülyén hangzik, de álltalába az a normális ha nem is sokat, de a párok veszekednek. Mert akkor ki adják magukbol azt amit éreznek,a feszültséget, elmondják hogy min kellene változtatni, mi az ami nem teccik nekik. Nállunk ilyen nincs. Alig veszekedünk.. Lehet hogy neki is van baja csak inkább magába tartsa hogy ne bántson meg? De ez egy idö után akkora feszültséget kellt majd benne hogy nem birom már helyre hozni..!? Megbízok benne, és nem vagyok egy olyan csaj hogy minden áron magam mellet akarom tartani, mert nem. Csak szerelmes vagyok ennyi az egész. Mivel vegyem rá hogy elmondja a gondjait hogyha vannak..???
2010. aug. 27. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, erre figyelni kell. Én is elkövettem azt a hibát, hogy a férjemmel a kapcsolatunk elején annyira el voltam foglalva a saját boldogságommal, hogy el felejtettem tőle megkérdezni, hogy biztosan ő is az-e. Persze az volt, de kiderült, hogy voltak dolgok, amikről nem beszélt. Nem feltétlenül a mi kapcsolatunkkal kapcsolatosak, de ezek is árnyékot vetettek a boldogságára. Aztán megtanítottam rá, hogy semmit nem szabad bent tartani. Minden meg kell, hogy tudjunk osztani egymással. Szerencsére ez a mai napig működik!

Szóval jó, hogy szerelmes, meg boldog vagy, de azért vedd figyelembe a Másikat is!

2010. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nincsen semmi gond. Lehet, hogy majd egy nagy vita lesz, de akkor mindketten kiadjátok magatokból a feszkót. Ha nem látszik rajta, hogy gond lenne, akkor lehet, hogy nincs is. :) Végülis ha harmónia van, akkor miért lenne gond :)
2010. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én örülnék ha nem veszekednénk:d
2010. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi nem veszekedtünk. Ha valami olyan volt, akkor tudtommal megbeszéltük. 1 év után lelépett. Kiszeretett és még csak észre se vettem. Lehet h én is túl tökéletesnek hittem, ki tudja mi volt benne.

Mindenesetre ne nagyon erőltesd a témát, mert lehet h tényleg nincs semmi baja, nyaggatást meg nem szeretik.

2010. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hasznosak számomra. És örülök hogy nem csak nekem van egy "tökéletes" kapcsolatom:) Az elsö hölgynek további sok boldogságot:) Az utolsó válaszolónak pedig, ha egy év után lelépett, semmi féle képpen ne magadba keresd a hibát. mégegyszer köszönöm.
2010. aug. 27. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!