Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok TI erről? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok TI erről? Túl szép hogy igaz legyen!

Figyelt kérdés

Pár heti beszélgetés után (telefon,SMS)első találkozás,szilveszterkor, nálunk...anélkül hogy találkoztunk volna előtte.

Az új év első fél óráját már kéz a kézben töltöttük, és szex nélkül aludtunk egymás mellett.

Az első csókomat is éjfél után kaptam meg.

Azóta együtt vagyunk,igaz nem találkozunk minden héten, de minden nap több órát beszélgetünk.

Szerintetek,van jelentősége hogy az új évet együtt kezdtük? Kissé babonás vagyok :)


2011. febr. 17. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenhogyan szép, legyetek boldogok :)
2011. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. febr. 17. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
A legtartósabb és legjobb párkapcsolatok az igazi barátságon alapulak és a másik fél szabadságának tiszteletben tartásában, nem a szenvedélyes szerelmen és a szexen, mert ez idővel lehűl és ha nincs más alap, a kapcsolat széthullik. Csak így tovább, szex mértékkel, a minőség számít és nem a mennyiség (a gyakori szex is halálra ítélhet egy kapcsolatot, mert hamar megunják egymást), és beszélgessetek minél többet, hogy minél jobban megismerhessétek egymás személyiségét!
2011. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos sokan "megköveztek" a következő történetért: volt egy pasi a kivel kollégák voltunk, aztán barátok lettünk. Volt olyan, hogy fél órát aludtunk mert egész éjjel telefonon beszéltünk. Mindent elmondhattam neki és Ő is nekem. Nagyon jól elvoltunk néha elmentünk moziba, sétálni vagy enni. Ekkor tartott még egy 5 és fél éves kapcsolatom. Elmentünk külföldre nyaralni, hogy megbeszéljük a dolgainkat (nem akart összeköltözni, pedig lett volna hova, mindkettőknek jól fizető állása volt, van stb. még egy nyomorult eljegyzést sem akart). Megmondtam neki, hogy ha ezen nem változtat, mármint a hozzáállásán akkor el fogom hagyni (azt hiszem türelmes voltam 2 éve már akkor mondogattam neki). Szerettem, de éreztem, hogy nem Ő az igazi. Az említett barátom a nyaralás 1 hete alatt mindennél jobban hiányzott. A nyaralást követő hazavezető úton szakítottam vele. Szeptember 1-én összejöttünk a barátommal (azt monda, hogy pokoli volt az az 1 hét nélkülem) volna. Szeptember 3-án megkérte a kezem, szept. 15-én mentünk az anyakönyvvezetőhöz bejelentkezni. Közben eldöntöttük, hogy kisbabát szeretnénk. Okt. 28-án tudtam meg, hogy várandós vagyok. November 8-án volt az esküvőnk. 2009. júliusában megszületett az imádott gyönyörű lányunk. Nem voltam lángolóan szerelmes belé amikor hozzámentem. De szerettem. Azóta fokozatosan -ahogy jöttek a dolgok jók rosszak egymás után- halálosan szerelmes lettem belé! Augusztus óta Koszovóban katona. Fél évet kellett külön élnünk és minden nehézség nélkül ezt is kibírta a kapcsolatunk és imádjuk egymást, már a második babát tervezzük. Tehát szerintem ha így indult a kapcsolatotok nagyon nagy esélyetek van a következő újévet is együtt tölteni. Szerintem az újévnek semmi jelentősége (de ezt csak én gondolom így) a kapcsolatotokban, de gyönyörű volt ahogy összejöttetek. Kívánom, hogy legyetek nagyon boldogok legalább annyira mint én a férjemmel!


Egy 26 éves anyuka

2011. febr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hááát... a mendemonda azt tartja hogy ahogy elkezded az új évet, olyan lesz az egész. Én épp a saját hányásomban feküdtem... eddig beigazolódott. Reméljük a tiéd is olyan lesz mint ahogy kezdődött.
2011. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is babonás vagyok,de ennek nincs jelentősége amit írtál,de szép történet a tiétek.:)sok boldogságot.
2011. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2011. febr. 18. 21:26
 8/8 anonim ***** válasza:

én nem vagyok babonás de szerintem azért ennek van jelentősége. sok boldogságot nektek! :)

13/L

2011. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!