Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretem ennyire és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem ennyire és mit tegyek, hogy ne fájjon ha vége?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt, de úgy néz ki, hogy sajnos ennyi volt. De miért fáj ennyire, egy hónap szinte semmi, mégis úgy érzem nem bírom nélküle. Nincs kedvem semmihez, nem tudok aludni sem, fáj a gyomrom..... Pedig tudom hogy egy hónap az nagyon kevés idő, ahhoz hogy így megszeressem, vagy ennyire függjek tőle. Állandóan ő jár a fejemben, mit tegyek hogy ez ne így legyen?
2010. aug. 27. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Néha egy nap is elég a szerelemhez... Szerelmes vagy! Nem tehetsz ellene semmit.
2010. aug. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy kevés idő... egy honap alatt is megszerethetsz valakit annyira hogy fájjon a hiánya... szoval inkább probáld megakadályozni hogy vége legyen tegyél ellene valamit hisz egyéretlmő hogy nagyon szereted... de ha nem jönne össze :S akkor legyél sokat barátok közt ahol elterelődik a figyelmed a srácrol és probálj ismerkedni valkivel
2010. aug. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos, ezeket hívják úgy hogy rövidtávú kapcsolatok :)

Ne félj, előbb utóbb ki fogsz belőle gyógyulni, de én is csak magamat és a többi "gyakoris" válaszolókat tudom ismételni, hogy járj el a barátokkal bulizni, ne legyél egyedül otthon, szomorú szerelmes zenék helyett hallgas valami vidámat vagy egyszerűt, mint a reggae. Legyél családdal, kirándulj, bicózz vagyis mozdulj ki valahová, ne ücsörögj a magad csendességében :) És ha attól boldogabb vagy, egyél sok csokit, garantálon, hogy jobb lesz tőle a hangulatod. Remélem tudtam valamicskét segíteni!

2010. aug. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 00:59-es jól leírta a választ, annyit tennék hozzá, hogy az előtte szólóknak is igaza van, tényleg nincs olyan, hogy kevés idő. Nekem egy 2 hónapos kapcsolat kiheverése 4 hónap masszív depresszió után sikerült, és az is csak úgy, hogy megismertem a mostani szerelmemet. És ami fontos!!! Légy erős, és AKARD is elfelejteni. Ha nem akarod, sokkal többet fogsz szenvedni!
2010. aug. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!