Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy felejthetném el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy felejthetném el?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a barátommal 9hónapja. Szeretjük-imádjuk egymást, de a múltjában szereplő csajokat nem tudom elfeledni...valaki azt tanácsolta,hogy verjem meg őket..:D:D eszembe sincs, de utálom őket...irritálnak, amikor meglátom mind2t...a páromat nem érdekli egyik csaj sem,de engem nagyon visszatart..

Köszönöm..! L/17


2010. aug. 26. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:

"minden pasi azt szeretné, ha az aktuális barátnőjének ő lenne az első partner az életében" úgy látszik ez már forditva is igaz :D


csak azért féltékenykedsz, mert szereted a párod. Nem vagy kicsit önző? Tiéd a pasi, mit akarsz még, miért kell még irigykedned és csúnyán nézned a volt barátnőire? Irigy kutya :P

2010. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt lehet féltékenységnek is hívni, de szerintem abból amit írtál, hogy a párodat nem érdekli egyik csaj sem nincs okod a féltékenykedésre.

Az elfelejtés részét pedig szerintem úgy old meg, hogy nem gondolsz ilyenekre és csak arra fókuszálsz, hogy téged szeret a barátod!!! Ezt mindig tartsd szem előtt, hogy téged választott helyettük!

Amúgy a veréssel nem mennél sokra... szerintem.

Legyetek boldogok!


L

2010. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálok nem rájuk gondolni! Köszönöm szépen!
2010. aug. 26. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!