Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az elso szerelem?

Figyelt kérdés
Ugyertem miert masabb mint a tobbi??? Az a legedesebb szerelem az elso???? Azt mondjak hogy az a legedesebb es hogy azt soha nem felejti el az ember???? Ez igaz nektek milyen volt az elso szerelem??? Nah most ne sexre gondoljatok...hanem Szerelemre...xd xd :):):)
2010. aug. 26. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet elfelejteni. Az első barátnőmre alig emlékszem, az első szerelmemre pedig nagyon tisztán. És a csalódásra is, amit a végén éreztem. (msn-en dobott) :(
2010. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

csak azért emlékezeted az első mert valami új. minden emlékezetes ami új! csak a legtöbb ilyen dolog még kiskorodban történik. ha többi is ugyan olyan mint az első sőt még jobbak is csak már megszokod.

<===3

2010. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, valószínűleg azért, mert akkor még új az érzés és mélyebben bennünk marad...
2010. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Jó kérdés... Máté Péternek van erről egy szép dala
2010. aug. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Néhány nyíló szóvirág,

Lassan eszmélő világ,

Furcsa, kábult közelség,

El nem múló gyöngeség.

Néhány félénk vallomás,

Boldog, hű szemvillanás,

Féltve őrzött érzelem:

Ennyi az első szerelem.


Az első szerelem olyan, mint egy álmodás,

Az első szerelem legfeljebb egy kézfogás,

Az első szerelem mégis szebb a többinél,

Az első szerelem mindhalálig elkísér.


Néhány félénk vallomás,

Boldog, hű szemvillanás,

Féltve őrzött érzelem:

Ennyi az első szerelem.


Néhány titkon írt levél,

Hulló könnycsepp semmiért,

Máskor mosoly hirtelen:

Ennyi az első szerelem.


Oh az első szerelem olyan, mint egy álmodás,

Az első szerelem legfeljebb egy kézfogás,

Az első szerelem mégis szebb a többinél,

Oh az első szerelem mindhalálig elkísér.

2010. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én két dolog miatt nem fogom elfelejteni.

1. Játszott az érzéseimmel fél évig.

2. Röhögve dobott ki...

Nos igen, emlékezetes volt az biztos...

2010. aug. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hat sajnalom..igazan sajnalom...nem gondoltam volna h sokaknak ilyen rossz emlekek maradtak meg ..en azt gondoltam azert marad meg, s azert emlekezetes, mert jo volt... hat ami azt illeti az enyem a legemlekezetesebb mindd kozul

-.-" igaz nekem csak ez az elso ilyen tapasztalatom a szerelemmel kapcsolatban...De ami azt illeti az elejen probaltam magam tultenni rajta...ma mar sajnos az a nagy erzelem gyulolette alakult..En szakitottam....Igazabol nem tortent semmi nem jartunk, nem csokoloztunk, hozzam sem ert egy ujjal sem, nem mondta nekem hogy szeret...Csak valahogy ereztem hogy valami nem stimmel kozottunk...aztan ezt tobben is vissza jeleztek...s kezdtem hogyis mondjam beparazni a dologtol...mert a vege fele miutan en is megtudtam hogy ez a dolog igenis van kozottunk, probaltam minel jobban hidegulni tavolabb tartani magamtol a sracot...Hogy miert? :(.....Mert az unokatesom volt..igen tudom ez undorito, de ez az igazsag...soha nem talalkoztunk az elott..hiszen o svajcban elt a csaladjaval egyutt...mar 4 eves koratol...en meg Mo-gon...amikor kikoltoztunk...mindketten eloszor lattunk meg egymast...Nekem eloszor megsem fordult a fejemben...de a kesobbiekben kiderult neki nagyon is igen...Persze bennem is volt egy mellek erzes miutan o szandekosan fellobbantott bennem valamit...De en eltudtam folytani s kontrolalni is ezt az erzest...o viszont nem tudta...vagy nem is akarta ,ezert is dontottem ugy hogy megmondom neki egy urugyre hivatkozva h soha nem akarom latni s ne is jojjon a hazam tajekara....Nagyjabol ennyi volt...Hihetetlen hogy az elso szerelmem....szornyu...rossz bele gondolni is...de annak orulok h a sok szenvedes ellenere is tartottam magam s nem engedtem hogy barmi olyan dolgot tegyen..ami esetleg mar szemmel lathatoan is veszelyesztessen...gondolok en csokra vagy barmire ami ilyenkor elofurdol...ezert buszke vagyok magamra :):) Mert sokan nem foglalkoznak vele...s nem erdekli oket a verviszony...eluralkodik rajtuk valami bunos erzes...amit jobb minel elobb elfolytani maskulonben ...tudjuk mi lesz a vege

2010. aug. 27. 05:06
 8/8 anonim válasza:
Tudom, hogy régi kérdes, viszont ahogy az előttem szólók írták, az első szerelem bennük rossz emlékként maradt meg. Szerintem szerencsés vagyok, hogy bennem nem maradt meg teljesen rossz emlékként. Persze vannak azok is, de főként a jókra gondolok és szeretettel tekintek rá, habár már nem beszélünk elég régóta. Amit talán bánok is picit. Na de mindegy. Visszagondolva elég naív voltam, mert a srác Romániában lakik. Elhittük, hogy majd egyszer találkozunk. Lett volna rá esély, de őt sem engedték na meg engem sem. Kapcsolatunk alatt volt Budapesten, de pont azelőtti nap szakítottunk. Aztán persze újra összejöttünk és ezt sokszor megcsináltuk egymással. Végül 2 hónapot húztunk ki egymással. Szép volt. De rettenetesen fájt, hogy nem lehet mellettem, de az mégjobban fájt mikor elveszítettem, hiszen egy álomvilágból csapódtam a földre. Majdnem fél év volt mire teljesen megnyugodtam és elengedtem. Hát igen.. Leírva is fáj még egy picit és azt hiszem soha nem fog elmúlni ez a fájdalom. Mélyen marad, de szeretettel gondolok rá.
2018. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!