Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhat a rossz lányokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhat a rossz lányokon a párom?

Figyelt kérdés
Egy régi filmet szerettem volna vissza nézni az élőzmenyeidben. Es láttam hogy utána keresett rossz lányoknak a környéken ahol lakik. Én ezt nem értem. Lehet hogy megcsalt? Mit keresgél ilyen oldalakon? Hogy mondjam el neki hogy mit találtam hogy aztan ne legyen veszekedés és ne engem hibaztassoj hogy nézem az élőzmenyet.
2021. júl. 5. 15:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Pont így kérdezz rá, ahogy ide leírtad. Filmet kerestél és megláttad..
2021. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Lásd benne a pozitívumot. Megnézte, hogy te nem vagy e fenn az oldalon, mert akkor szakított volna azonnal . Csak meggyőzödött róla és ennyi, még véletlen sem más puna után kutatott, akinek fizetett is nem nem .
2021. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Úgyis hazudni fog.
2021. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Na szerinted vajon mit? Nem sakkozni jár arra az oldalra az is biztos! Nem kell ehhez olyan sok ész......
2021. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem tök mindegy, hogy miket nézeget a neten.
2021. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
a nők úgyis a rosszfiúkat kedvelik, a párod meg a rosszlányokat :D
2021. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De ez egy szex partner kereső. Nagyon ki vagyok akadva :( azért ezt nem gondoltam volna.
2021. júl. 5. 15:59
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Lehet már beszámolót is írt a csajokról, nézd meg mi a nikkje, hátha találsz valami szaftos beszámolót tőle.
2021. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy annyira amatőr a srác. Amikor volt csajom, akkor én csak és kizárólag inkognitómódban nézegettem ilyeneket..
2021. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem ilyen a kapcsolatunk, hogy egyáltalán ilyenre egyáltalán gondolhattam is volna. De ha már ilyen oldalakat néz nem biztos az sem hogy nem csalt meg.. Nem tudom mihez kezdjek.
2021. júl. 5. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!