Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek parotokban?

Figyelt kérdés
Megtudjatok hatarozni,hogy mit szerettek benne vagy csak egyszeruen szeretitek...vagy ha nem lehet meghatarozni szeintetek az nem is szerelem..?
2010. aug. 26. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A tartalmát.
2010. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mindenét szeretném ha lenne.
2010. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van neki két szép szeme, csókos ajkai, formás mellei, feszes feneke, gyönyörű puncija, és a szoftvere sem elhanyagolható, éppen kompatibilis az én operációs rendszeremmel.
2010. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
szeretem mert szeret..:)
2010. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én azt szeretem benne hoyg amikor együt vagyunk az ágyban akkor egy jó nagyot..... menyi idös is vagy?
2010. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

19 vagyok

en is ugy erzek mint a 21.13-as,es nem tudom eldonteni,hogy szeretem,vagy csak nagyon kedvelem,mert szeretve erzem magam..

2010. aug. 26. 21:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Igaz nekem most nincs barátom, de az előzőben..őszintén nem tudnám meghatározni. Egyszerűen mindent szerettem benne. Nem tudom hogy miért..Mert mindegy mi az, ha ő mondta vagy csinálta, az már tetszett:D

Szerintem ha nem tudod meghatázozni hogy miért szereted annyira: na, pont ez a szerelem.

2010. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én imádom a gyönyörű szemeit és a széles vállait meg egyszerűen mindent imádok benne
2010. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ezt nagyon nehéz meghatározni, a szerelem a világ legkomplikáltabb-és összetettebb dolga. sokszor próbáltam már megfogalmazni, de azt hiszem ezt csak érezni lehet.


szeretem, mert folyton hiányzik, ha nincs velem, ha velem van boldog vagyok, minden problémát elfelejtek, az ágyban szenvedéllyel szeretem és szeretem azt is, h szerethetem :)

2010. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gabriell88 ***** válasza:

szeretem látni az arcát, mikor rám nevet, szeretem benne h kedves, vicces, és h többet beszél, mint én XD

Szeretem benne h magabiztos,hogy tele van élettel, hogy kedves, és odaadó, h tisztel, szeretem mikor lázad, ha igazságtalanságot lát, szeretem mikor mesél, és az átéléstől csillognak a szemei:D

és még annyi mindent amit szavakba nem lehet önteni:)


Angel

2010. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!