Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudtam meg?

Figyelt kérdés

A barátom nálam nyaral, az én városomban. 600 km re lakunk egymástól.

Rá két napra, hogy megérkezett kijelentette, hogy levont a bank csomó pénzét és 100 forintja maradt.

Megnéztem a banki kivonatát és láttam, hogy az egesz fizetését elvesztette szerencsejátékon.

Ez nem elöször fordul elö. Sokszor nyert is, nagyobb összeget. De most kulön megkértem, ne játsszon.

Én most örököltem és több pénzem van, így arra gondolok, hogy rosszindulatból tette, hogy hadd fizessek én.

Meg is mondta: úgyis elment volna strandolásra, buszjegyre. Nem mindegy?

Tehát ha úgyis elment volna, hadd menjen az én pénzem....



2021. júl. 4. 08:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

te nem látod a jövőtöket???

várj belenézek a varázsgömbömbe és elmondom mit látok:

áááá igen, összeházasodtok, közös vagyon, de ő nem mond le a függőségéről, látok itt 1 albérletet is, nyomorúságot

2021. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Hidd el 10 es, ha találtam volna normálist, azzal lennék!

Sajnalom, hogy incel vagy és dühös

2021. júl. 4. 11:03
 13/20 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Szerintem jogosan mondják ez!

4 embernek nemm lehet adni:

-Drogosoknak

-alkhollistáknak

-szerencsejáték függőnek

-és az kamusoknak

Ember,most gondoljkodj!

Ha nem,nekem úgyis mind1,nem én pénzem.

2021. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Apám 30 évig játékgépezett, a mai napig csinálná, ha nem tiltották volna be őket a kocsmákban. Anyám egy emberi roncs lett miatta. Menekülj tőle,amíg teheted!
2021. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
De erre nem az a megoldas hogy akkor legyel olyannal aki elherdalja a penzt. Majd ha gyereketek lesz a gyereketek szaja elol fogja eljatekgepezni az etelt. Nagyon valogattok es nalatok mindegy az ha tele van hibaval a srac. Inkabb ot valasztjatok mert jo pasi meg magabiztos. Aki meg becsuletesen dolgozik es igazan tudna szeretni, megbecsulni , azzal szoba se alltok. Nem tudom incel e lennek, ha mar igy felhoztad, lehetseges, de nem igazan zavar mert ugy erzem realisan latom a dolgokat.
2021. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Tényleg minél előbb dobd ki ,ha kiírok egy kérdést általában csak a rosszakarók válaszolnak fszságokat,de itt elég egyhangú mindenki.....bármennyire szereted ennek nem lesz jó vége...és nem hiába az ő pénze te szenveded meg mert azért nem mindegy hogy ő eljátsza vagy elmentek strandra kajálni stb...
2021. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Apám az egész családot tönkretette a játékszenvedélyével. Mára szinte mindent elvesztett. Egy hétig tudnék mesélni a gyerekkoromról. (Sok jót nem.) Remélem ez már elég,hogy dönteni tudjál.
2021. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyvalamit vennék csak neki a helyedben, egy vonatjegyet amivel haza tud utazni. Egy függővel nem lesz közös jövőd.
2021. júl. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Jajj de jó, hogy rátaláltam erre a kérdésre, pedig én csak kaszinós kérdésreket kerestem XDDDD

Megint egy igazolás, hogy ostobák a nők.

És még ő incelezik a 12-es válaszban :DDDD

okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az ilyen nő megérdemli a sorsát
okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!