Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton szakít a barátnőjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton szakít a barátnőjével és folyton hozzám jön. Miért?

Figyelt kérdés

Mondhatjátok hogy pótlék vagyok,de nem.Előtte szinte együtt voltunk,de elrontottam. Ő összejött mással és megszakítottuk a kapcsolatot. Utána folyton szakítgattak és másnap már mindig engem keresett. Ilyenkor visszakerültünk a régi minden nap órákat beszélünk, sms-ezgetünk státuszba. Aztán valamiért mégis folyton megint összejött azzal a lánnyal.

Páran azt pletykálják,hogy miattam szakítottak,de olyankor amikor épp járnak sohasem beszélünk egy szót sem,így nekem nem lehetett közöm a dologhoz.



Én nagyon szerettem őt,de mostmár mivel már 1 éve csinálja ez a játék,már elég volt. Most elvileg végleg szakítottak és a lány engem vádol,engem tart a világ r*bancának :/


19L


2010. aug. 26. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg csak ennyire tartod magad??? Ne legyél buta, lásd be, hogy csak kihasznált... Neki így kva kényelmes volt, Te meg hagytad... Gyorsan szedd össze magad, lépj túl (vagy inkább át, mert mást nem nagyon érdemel) rajta, aztán vissza se nézz!!!
2010. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is miért lennél te ribanc? hát persze hogy semmiért ugyhogy ezt ugy ahogy van szerd is le... foglalkozz inkább a pasival! Miért nem kérdezel rá hogy akar-e még tölled valamit vagy miért rohan minidg hozzád ha véga van a csajjal? Nem gondolod hogy kihasznál? Bár ha nem sexeltek akkor az is lehet hogy még kötöődik hozzád szereti a mostanit de mégsincs meg benne minden és vágyik azokra a dolgokra amik benned vannak meg... ha te még szereted és ő is kötödik hozzád akkor beszéljétek meg kezdjétek ujra és hátha megint dulni fog a love ;)
2010. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha viszont nem akkor gyorsan fejezd ezt be vele mert ki fog késziteni.. ha nem akar tölled semit akkor hagyjon békén!
2010. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Életünkben 1x feküdtünk le egymással még amikor sülve főve együtt voltunk. Azóta nem.


Csak rossz hogy mindenki arról beszél,hogy milyen rossz vagyok merthogy képes voltam tönkretenni egy ilyen kapcsolatot,mikor olyan boldogok voltak és mennyire összeillettek.

Máskor nem szokott érdekelni miket mondanak,de amikor összefutok a volt barátnőjével meg a társaságával akkor érzem az utálatot. Bulikban még be is szólogatnak,hogy gratulálok,most elérted amit akartál,büszke lehetsz magadra stb. Karakán csaj vagyok és eddig mindig vissza is szóltam,de már elegem van ezekből a "cigány jelenetekből" az utcán,mert szerintem ez nem tartozik a nyilvánosságra.

2010. aug. 26. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor is pótlék vagy. Fogadd el...
2010. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyszerüen csak ugy érzi te támasz vagy neki.Nem akar veled lenni...egyszerüen csak ilyenkor kell neki valaki és te ott vagy.
2010. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!