Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet pár nap után szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet pár nap után szeretni valakit?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal. Ő 30 éves, én 25. Párszor láttuk egymást, alig beszéltünk, de egyszer megadta az msn címét. Onnantól kezdve napi rendszerességgel beszélgetünk. Ez az egész kb. 2 hete tart mindossze. Szoktunk találkozni is, és már ott tartunk, hogy csókok, olelések... Csak az a bajom, hogy kicsit gyorsnak érzem a tempót. Tudom, hogy a mai lányoknak ez nem gyors, de én még ilyen hamar soha nem kerültem egy sráccal arra a szintre, hogy legszívesebben lefeküdnék vele. És érzelmileg is nagyon kozel állok ahhoz hogy beleszeressek. Nagyon ragaszkodunk egymáshoz. Talán túlságosan is, így 2hét után. Normális dolog ez? Mert attól félek, ha ezzel a tempóval haladunk, hamar vége lesz a kapcsolatunknak. Mit gondoltok?
2010. aug. 26. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet, h "csak" megbolondított az új élmény (gondolom ilyen tempóban még nem ismerkedtél) és ezért gondolod, h hamar belé esel vagy pedig egyszerűen olyan szerelmes típus vagy, aki első látásra is beleszeretne vkibe :)
2010. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem normális. Ha valakit szerettem, akkor az gyorsan kialakult. Ha nem alakult ki, akkor később sem. Én ilyen típus vagyok.

Ha most azt mondanánk, hogy ez nem normális, akkor mit csinálnál? Azt parancsolnád a szívednek, hogy hagyja abba a beleszeretést?

2010. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne normális dolog? Ha van szerelem első látásra akkor szerelem két hét alatt is kialakulhat ;) viszont félő hogyha hamarabb beleszeretsz minthogy teljesen megismernéd csalódás érhet inkább emiatt lehetne vége a kapcsolatotoknak nem pedig azért mert tul gyorsan haladtok... szoval inkább erre figyelj oda.
2010. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én 1 hét msn, sms és teló beszélgetés alatt habarodtam bele a pasimba. 1 hét után találkoztunk... akkor aztán totál bele is zúgtam. :D
2010. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem a parom 2 het lefolyasa utan mondta meg h szeret engem, eloszor en is furcsalodtam h nem tulsagosan hamar szeret,de rajottem h enis szeretem ot.

Nem tudom h alakult ki ilyen hamar nalam,maskor honapok kerdese,most meg alig 2 het utan szerelmes lettem bele.:-)

2010. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy elijesztem, ha megmondom neki hogy szeretem. Pedig egyre jobban így van. És egyre jobban szeretném, ha tudná...
2010. aug. 26. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:
ne felj megosztani vele, annak mindenki orul ha szeretik :X
2010. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!