Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párod egyben a legjobb barátod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod egyben a legjobb barátod?

Figyelt kérdés
15-22 éves korosztály, ti hogy vélekedtek erről?
2010. aug. 26. 11:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vok.:

A barátnő maradjon meg szeretőnek.

2010. aug. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben a csaj csak szexre kell neked. Én az ilyen kapcsolatokkal nem értek egyet! Szerintem béna az olyan kapcsolat, ami csak azért van, mert ma már divat járni. Szerintem csak úgy van értelme kapcsolatot létesíteni, ha komolyan érdekel az illető. Amíg csak vonz... addig csak szexre kell. Ha már kapcsolatról van szó, akkor kell hogy szeresd, és ha tényleg annyira szereted, megbízol benne... Ő a legfontosabb neked... mindent először vele osztasz meg, hisz a másik éned... a legjobb barátod... Amíg egy kapcsolat nem ilyen, addig az csak pár magát túlérettnek tartott fiatal szánalmas erőlködése.
2010. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!