Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak a szebbet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak a szebbet vagy akit belsőleg szeretek?

Figyelt kérdés
Van két lány aki tetszik és én is nekik remélem. Az egyiknek olyan 75% hogy tetszem. De nekem a másik csaj jobban bejön legalábbis külsőre, de belsőre is mert rég ismerjük egymást. Segítsetek! Talán legyen egyszerre kettő ugy is elég távol laknak egymástól ahhoz hogy megtudják közös a pasijuk.
2010. aug. 26. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt akit belsőleg D:
2010. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Ne járj egyikkel se, mert hülye vagy...
2010. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd az legyen a barátnőd, akinél ilyen kérdés fel sem merül. Addig bármelyiket választhatod, nincs jelentősége.
2010. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

A szebbet válaszd! Mert a szebbet még jobban megszeretheted, de a másik nem fog megszépülni!

Vagy próbáld ki mindkettőt, de előre szólok az rohadt fárasztó :P

17/F

2010. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

belső, haver, belső. itt egy hasonlat:

Lehet h egy alma gyönyörű piros kívülről, de ha belülről rohadt, az már ugye nem oan jo:)

Viszont ha egy másik alma picit meg van ütődve kívülről, de közben meg finom és mézédes, na akk meiket eszed jobban ízzel?:)

2010. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan eszedbe jutott, hogy mindkettővel járj, akkor szerintem mind2 hagyd békén, mert egy nagy szenya lehetsz, és még hülye is mivel ezen gondolkoznod kell. A kérdésedre pedig: azt válaszd akit szeretsz, ezen mit kell gondolkozni?
2010. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mármint a belsőt*
2010. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!